A brit kormány terrorizmussal kapcsolatos vádak miatt szankciókat vezetett be Gurpreet Singh Rehal ellen, aki kulcsszerepet játszott a Morecambe futballklub átvételében.
Kormányinfót tart július 6-án, csütörtökön délelőtt 10-kor Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő. Bár azt sosem tudni előre, hogy milyen témákat fognak érinteni, nagyon valószínű, hogy szó lesz a tegnap este megjelent rendeletről, amely szerint alaposan felülvizsgálják majd a közkiadásokat az oktatásban, egészségügyben és többek között a családtámogatások és adókedvezmények terén.
Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-oldalán megjelent poszt szerint olyan költségvetést dolgoztak ki, amellyel megvédik a családokat, a munkahelyeket és a nyugdíjasokat. Valószínűleg ennek részleteiről is lesz szó a holnapi Kormányinfón. A parlament a jövő évi költségvetésről pénteken fog szavazni, így Gulyás Gergely várhatóan ennek részleteiről is beszél majd.
A Kormányinfót július 6-án, a szokásos időben csütörtökön délelőtt 10-kor tartják. Ahogy mindig, holnap is előben közvetíti a tájékoztatást a Pénzcentrum.
Frissítés! A Kormányinfo elkezdődött, a fejleményeket élőben követheted cikkünkben:
-
Adatvezérelt energiakereskedelem és AI-transzformáció: ezek az Audax Renewables jövőévi célkitűzései
A Pénzcentrum Pap Gabriellát, az energetikai vállalat ügyvezető igazgatóját kérdezte.
-
Megindult az MBH Bank részvények igénylése (x)
A lakossági befektetőket egyszerű folyamat és árkedvezmény is várja a bank részvényigénylésében.
-
Megéri-e a KKV-nak napelembe fektetnie? (x)
Energiaválság és kiszámíthatatlan költségek
-
Szigetüzem egyszerűen: megbízható Pramac megoldások (x)
A stabil energiaellátás ma már nem luxus, hanem alapfeltétel – legyen szó otthonról, vállalkozásról vagy mezőgazdasági telepről.








