Péntek reggeli túlélőcsomag: időjárás, hírek, árfolyamok, névnap (2023. március 17.)

Péntek reggeli túlélőcsomag: időjárás, hírek, árfolyamok, névnap (2023. március 17.)

2023. március 17. 07:45

Pénteken sem áll meg az élet attól, hogy közeleg a hétvége: a Pénzcentrum segít naprakésznek maradnod. Összegyűjtöttük a legfontosabb híreket, de az aktuális árfolyamokért, időjárásjelentésért, akciókért sem kell külön kattintanod, olvass el mindent egy helyen! 2023. március 17., péntek.

Névnap

Gertrúd

Friss hírek

Deviza árfolyam

EUR: 394.38 Ft
CHF: 399.88 Ft
GBP: 450.26 Ft
USD: 370.39 Ft

Befektetés, tőzsde

OTP: 9496 Ft
MOL: 2398 Ft
RICHTER: 7385 Ft

Országos középtávú előrejelzés

2023.03.18: Fátyolfelhős, napos, száraz időben lesz részünk. Sokfelé élénk, az Észak-Dunántúlon néhol erős lökések kísérhetik a délkeleti szelet. Éjszaka általában -5 és +2 fok közé hűl le a levegő, fagyzugokban hidegebb is lehet. Délután 12, 16 fok közötti értékeket mérhetünk.

2023.03.19: Sok napsütés várható, vékony, a nap második felében vastagodó fátyolfelhőzettel. Csapadék nem lesz. Néhol időnként megerősödhet a délkeleti, déli szél. A minimum-hőmérséklet többnyire -4 és +4, a csúcsérték 13 és 19 fok között alakul, északkeleten lesz a hűvösebb, nyugaton a melegebb idő.

LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!

A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 30 000 000 forintot 20 éves futamidőre már 6,62 százalékos THM-el, havi 221 733 Ft forintos törlesztővel fel lehet venni az K&H Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: a Magnet Bank ahol 6,71%, az UniCredit Banknál 6,78%, az Ersténél 6,82, míg a CIB Banknál 6,89%. Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)

Budapesti légszennyezettségi előrejelzés

Budapesti légszennyezettségi előrejelzés A légszennyező anyagok koncentrációja várhatóan az egészségügyi határérték alatt marad. (2023.03.17. péntek éjfélig)

Orvosmeteorológiai előrejelzés

Habár fronthatással nem kell számolni, a légkör magasabb szintjein zajló több fokos melegedés miatt az időjárás-változásokra különösen érzékenyen reagálóknál melegfronti hatások tapasztalhatók. Többek között fejfájás, teljesítőképesség-csökkenés, vérnyomásváltozás tapasztalható, de akár ingerlékenyebbekké is válhatnak. (2023.03.17)

Akciók

Ugye te is szívesebben vásárolsz be akciósan friss csirkemellből, idényzöldségekből, tojásból, tejből? Szeretnéd tudni, melyik boltban kapod meg féláron a sertéskarajt? Lapozz bele a Pénzcentrumon a Spar, Interspar, Tesco, Auchan, Lidl, Aldi és a Diego akciós újságjaiba! Ha nem szeretnél lemaradni az akciókról, kattints!

NEKED AJÁNLJUK
NAPTÁR
Tovább
2026. június 22. hétfő
Paulina
26. hét
EZT OLVASTAD MÁR?