A Pénzcentrum 2026. június 7.-i hírösszefoglalója, deviza árfolyamai, a ötöslottó nyerőszámai, heti akciók és várható időjárás egy helyen!
Sapka? Sál? Rövidgatya? Strandpapucs? Hiába nézel ki az ablakon, mégsem tudod eldönteni, mit vegyél fel ma? Segítünk! Ilyen időjárásra készülj most kedden (2017.02.14).
Nem tudod, mit vegyél fel reggel? Kíváncsi vagy várható-e csapadék, illetve mire számíthatsz, ha autóba ülsz? Esetleg a napi orvosmeteorológiai előrejelzés, pollen és UV helyzet is érdekel? Itt a Pénzcentrum napi időjárásjelentése:
36 órás előrejelzés
Kedden hazánk nagy részén sok lesz a napsütés, de főként az Alföldön lehetnek tartósabban felhős, párás körzetek. Reggelre többfelé pára, helyenként köd képződhet. A szél gyenge, mérsékelt marad. Hajnalban -3, -9, délután hazánk nagy részén 3-8, a tartósabban borongós tájakon 0, +2 fokot mérhetünk.
Szerda reggelre a jelenlegi számítások szerint elsősorban északon, északnyugaton képződhet többfelé pára, köd, illetve alacsony szintű rétegfelhőzet, máshol derült időre ébredhetünk. A légmozgás nem lesz jelentős. A legalacsonyabb hőmérséklet hazánk nagy részén -1 és -7 fok között, a magasabb hegycsúcsokon kevéssel fagypont fölött alakul.
Közlekedésmeteorológiai jelentés
Kedden hazánk nagy részén továbbra sem várható csapadék, így többnyire száraz utakon autózhatunk. A tartósabban borongós tájakon azonban előfordulhatnak ónos szitálás, hószállingózás következtében síkos, csúszós útszakaszok. Reggel, kora délelőtt többfelé pára, köd okozhat korlátozott látási viszonyokat. A naposabb tájakon érdemes lesz vezetés közben napszemüveget viselni. Balesetmentes közlekedést kívánunk!
Orvosmeteorológiai jelentés
Kedden sem várható fronthatás, ám a fagyos, többfelé nyirkos reggelen felerősödhetnek a kopásos eredetű ízületi fájdalmak, illetve ez az idő kedvez a kórokozók terjedésének, légúti megbetegedések kialakulásának is. Napközben hazánk nagy részén kisüt a nap, kellemesen alakul a hő- és komfortérzet, de maradhatnak tartósabban borongós, fényszegény tájak is, az itt élők levertnek, fáradékonynak érezhetik magukat. Öltözzünk melegen, rétegesen, immunrendszerünk védelme érdekében táplálkozzunk vitamindúsan!
LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!
A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 30 000 000 forintot 20 éves futamidőre már 6,62 százalékos THM-el, havi 221 733 Ft forintos törlesztővel fel lehet venni az K&H Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: a Magnet Bank ahol 6,71%, az UniCredit Banknál 6,78%, az Ersténél 6,82, míg a CIB Banknál 6,89%. Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)
Hójelentés
Marad a száraz idő. A következő napokban hazánk nagy részén sok napsütésre van kilátás, csapadék legfeljebb a tartósabban ködös, borongós tájakon fordulhat elő hószállingózás, ónos szitálás formájában.
Így bicsaklott meg Magyarország legnagyobb világörökségi projektje: kihátráltunk a nagy lehetőségből
Magyarország ma ott tart, hogy miközben a környező országok sorra világörökségi rangra emelik a római limes saját szakaszait, a legteljesebb és legjobban feltárt magyar rész...
-
Az egészségbiztosítással megelőzhetjük a bajt és megőrizhetjük az egészségünket (x)
A megfelelő egészségbiztosítás nemcsak anyagi védelmet nyújthat, hanem az egészségügyi ellátások megszervezésében és finanszírozásában is segítséget adhat.







