A nyaralás ma már státuszszimbólum is lehet, de mit tesz mindez a mentális egészségünkkel? Pszichológust kérdeztünk a jelenségről.
Új járatot indítana a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) az Óbudai-szigetre, a 234-es busz megszűnne augusztustól.
A BKK honlapján pénteken megjelent információk szerint a 234-es busz augusztus 17-től nem Békásmegyer felé, hanem az Óbudai szigetre közlekedne 226-os jelzéssel. A szabadidős tevékenységhez kapcsolódó forgalom sajátosságainak megfelelően a járat kizárólag május 1. és szeptember 30. között, hétvégi és ünnepnapokon, napközben közlekedne 15 perces követési idővel. Az üzemkezdetet 9 óra körüli időpontban, az üzemzárást pedig 18 óra körül tervezi a BKK.
A jelenlegi 234-es autóbusz helyett a Szentlélek tér és a Békásmegyer, Újmegyeri tér között hétvégén és ünnepnapokon napközben a továbbiakban - az egyébként munkanapokon ott közlekedő - 134-es jelzésű autóbusszal lehetne utazni.
NEKED AJÁNLJUK
FRISS HÍREK
Több friss hír
Erről ne maradj le!
-
Mutatjuk, mi a grillszezon sztárja 2026 nyarán: keresik az izgalmas ízeket a magyarok
A tarja mellé zöldség és vegán burger is kerül: átalakulóban a grillszezon.
NAPTÁR
Tovább
2026. július 13. hétfő
Jenő
29. hét
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. július 13. 06:25

Pénzcentrum | 2026. július 13. 05:32

Agrárszektor | 2026. július 13. 06:03




