Érdemes tudni merre jár a fényvillamos Budapest területén, hogy alakul a fényvillamos menetrendje, nehogy lemaradjunk az élményről.
Folytatódik a metrófelújítás: május 29. és július 23. között részlegesen lezárják a Nagyvárad tér metróállomást. A szerelvények továbbra is közlekednek majd a Nagyvárad tér és a Kőbánya-Kispest állomás között, a ki- és beszállás a jobb peronon történik.
A 3-as metró felújításával összefüggésben május 29. és július 23. között részlegesen lezárják a Nagyvárad tér metróállomást - közölte a BKV Zrt. Metró Felújítási Projekt Igazgatósága.
Hozzátették ugyanakkor, hogy a szerelvények továbbra is közlekednek majd a Nagyvárad tér és a Kőbánya-Kispest állomás között, a ki- és beszállás a jobb peronon történik.
A felújítás részeként a bal oldali sínhálózat cseréje zajlik majd. Töreksznek a munkafolyamattal járó zaj-, rezgés- és porterhelés mérséklésére a legkorszerűbb technológiák alkalmazásával, "a hatások azonban teljes mértékben nem kiküszöbölhetők" - olvasható a közleményben.
-
Másokért tenni? A Lidl-nél igazán megéri!
A diszkontlánc ünnepi összefogásra hívja vásárlóit, hogy három partnerszervezetével összefogva támogassa a hátrányos helyzetű gyermekek karácsonyát.
-
Adatvezérelt energiakereskedelem és AI-transzformáció: ezek az Audax Renewables jövőévi célkitűzései
A Pénzcentrum Pap Gabriellát, az energetikai vállalat ügyvezető igazgatóját kérdezte.
-
3,5%-os kamatozású hitellel segíti a tudatos otthontervezést a Fundamenta megújult lakásszámlája (THM: 5,04–5,31%) (x)
Frissítette egyik legnépszerűbb termékét, az Otthontervező Lakásszámlát a Fundamenta, azzal a céllal, hogy még inkább megkönnyítse ügyfelei számára lakáscéljaik elérését.
-
A stílus maga az ember - már karkötővel és gyűrűvel is fizethetnek a Gránit Bank ügyfelei (x)
A Gránit Bank most azon ügyfeleinek, akiknek az ajánlására két további ügyfél számlát nyit a banknál december 19-ig, díjmentesen biztosít digitális fizetésre alkalmas karkötőt.








