New York - USA - January 10 2024: Emirates Airlines Airbus A380-800 at John F Kennedy International Airport

Milliós fizetéssel keresnek légiutas-kísérőket Magyarországon: diploma nem feltétel, így lehet bekerülni

2024. október 23. 10:46

Légiutas-kísérőket toboroz az Emirates Budapesten - derül ki a honlapon található felhívásból. Október 28-án tartanak meghallgatást, ahová várják a feltételeknek megfelelő jelölteket. Az átlagfizetés a tájékoztatás szerint - a mindenféle egyéb juttatás mellett - 10 802 dirham, vagyis több mint 1 millió forint havonta.

Az Emirates olyan jelentkezőket vár a légiutas-kísérő pozícióra, akik folyékonyan beszélnek és írnak angol nyelven, a további nyelvek ismerete előnyt jelent. A jelentkezőnek legalább 160 cm magasnak kell lennie és a karjával el kell érnie a 212 cm magasságot. Olyan személyek alkalmasak, akik képesek teljesíteni az Egyesült Arab Emírségek munkavállalási vízumkövetelményeit, legalább 21 évesek. Elvárás a legalább 1 év vendéglátói vagy ügyfélszolgálati tapasztalat, középfokú végzettség. Az is fontos, hogy a jelentkezőnek ne legyen olyan helyen tetoválása, amelyet az Emirates légiutas-kísérő egyenruhája nem takar el.

A légiutas-kísérők fizetése a béren kívüli juttatásokon túl három részből tevődik össze. A fix alapbér 4835 dirham, az egyes légijáratok óradíja átlagosan 66,30 dirham, illetve van tengerentúli pótlék bizonyos járatok esetén. Az átlagfizetés így 10 802 AED havonta (~ 2 940 USD, 2 755 EUR vagy 2 330 GBP) a honlap szerint, amely több mint egymillió forint, bármely valutában is nézzük.

Címlapkép: Getty Images

Jelentem Mégsem
0 HOZZÁSZÓLÁS
Csak bejelentkezett felhasználó szólhat hozzá. Belépés itt!
Még nincsenek hozzászólások. Legyél te az első!
NEKED AJÁNLJUK
HR BLOGGER
laskainelli  |  2025.09.20 14:49
Lehet, hogy most épp egy olyan életszakaszban vagy, amikor minden káoszosnak, kiszámíthatatlannak tű...
vezetoi-coaching  |  2025.09.20 12:02
Ez a cime egy szeptember 15-én megjelent könyvnek, megvettem Audible kiadásban, és tegnap ki is olva...
hrdoktor  |  2025.09.18 12:25
Ha hosszabb kihagyás után most vágunk bele újra a futásba, semmiképp ne ott folytassuk, ahol évekkel...
coachco  |  2025.08.05 18:51
Idén másodszor bicajoztuk körbe Mádról indulva a Tokaj-hegyet. Ez háztól-házig nekünk 54 kilométer v...
kovacstunde  |  2025.07.05 08:00
Hosszú évek óta Angliában bébiszitterként dolgozó kliensem panaszolta; hogy kisiskolás unokáját a me...
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. szeptember 23. kedd
Tekla
39. hét
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2025. szeptember 22. 20:31