Ennyit kereshet az X-Faktorban mentorként Dallos Bogi

2019. április 19. 16:00

Szerdán jelentette be az RTL Klub, hogy Radics Gigit Dallos Bogi váltja az X-Faktor legújabb évadában. Noha a mentor gázsiját a csatorna - az elmúlt évekhez hasonlóan - üzleti titokként kezeli, a nagyságrendről azonban rendelkezésre állnak korábbi sajtónyilatkozatok.

A fiatal énekesnőt eddig az M2 Petőfi TV-n futott talkshow-ja, a 7kor Nálam!, illetve az M5-ön a Mesterember című műsorban láthattuk, de ő volt a műsorvezetője A Dalnak is. Az RTL felkérését több körös casting után vállalta el Dallos Bogi, aki egyébként azzal számol, hogy a műsor miatt valószínűleg bukta A Dal c. műsor vezetését.

16 éves korom óta vagyok színpadon énekesnőként és műsorvezetőként. Annak, aki kiáll a közönség elé, számolnia kell azzal, hogy nem mindenkinek tetszik. Ráadásul lehet, hogy kritizálok majd olyan énekeseket, akik a nézőknek tetszenek, de nem olyan tehetségesek. Aki kritizál, annak el kell viselnie, hogy őt is bírálják. (...)Gáspár Lacitól tartottam, de csak azért, mert őt nem ismertem. Az egyébként nem zavar, ha esetleg összeveszünk műsor közben, hiszen elengedhetetlen, hogy a vélemények ütközzenek. Ha kell, a mentortársaimnak is elmondom a véleményemet, ahogy a versenyzőknek is. Nem leszek szigorú mentor, inkább igazságos

- nyilatkozta a Borsnak Dallos Bogi.

Mennyi az annyi?

Arról ugyan az RTL Klub soha nem ad ki információt, hogy mennyit keresnek a moentorok - ezt üzeti titokként kezelik -, azt viszont korábbi sajtóértesülésekből tudni lehet, hogy nagyságrendileg mekkora lehet ez az összeg. Több cikk is megjelent anno arról, hogy Tóth Gabinak 2013-ban 10 millió forintot hozott a konyhára a műsor; egy évvel később, 2014-ben pedig már 15 millió forintról írtak a lapok.

Ebből kiindulva tehát nem lenne meglepő, ha - számolva a gazdasági növekedéssel - a 2019-es szériában a gázsi valahol 15-20 millió forint között lenne.

Ez persze nem havi fizetést jelent, hanem az egész műsor alatt keresnek ennyit a mentorok. Nem szabad megfeledkezni ugyanakkor arról sem, hogy a műsor felvételei, és az egyéb mentori elfoglaltságok miatt Boginak több fellépést is le kell majd mondania. Tehát ez az időszak némi kiesést is jelent majd neki.

Bárkinek járhat ingyen 8-11 millió forint, ha nyugdíjba megy: egyszerű igényelni!

A magyarok körében évről-évre nagyobb népszerűségnek örvendenek a nyugdíjmegtakarítási lehetőségek, ezen belül is különösen a nyugdíjbiztosítás. Mivel évtizedekre előre tekintve az állami nyugdíj értékére, de még biztosítottságra sincsen garancia, úgy tűnik ez időskori megélhetésük biztosításának egy tudatos módja. De mennyi pénzhez is juthatunk egy nyugdíjbiztosítással 65 éves korunkban és hogyan védhetjük ki egy ilyen megtakarítással pénzünk elértéktelenedését? Minderre választ kaphatsz ebben a cikkben, illetve a Pénzcentrum nyugdíj megtakarítás kalkulátorában is. (x)

Címlapkép: MTI/Koszticsák Szilárd

NEKED AJÁNLJUK
HR BLOGGER
coachco  |  2026.04.14 16:58
Régen írtam blogbejegyzést. Valahogy nem volt hozzá kedvem. De arra jutottam, így négy év után ezt a...
legacykft  |  2026.04.08 14:55
Egyre több olyan szakemberrel találkozunk, akik csoportokkal dolgoznak, legyen szó önismereti folyam...
hrdoktor  |  2026.03.24 15:00
A menopauza beköszönte sokféle testi panasszal járhat, ezek közül az egyik leggyakoribb az alvás min...
laskainelli  |  2026.01.18 19:19
Van az a reggel, amikor arra ébredsz, hogy már megint vele álmodtál. Pedig már napok, hetek teltek e...
kovacstunde  |  2025.11.15 08:00
Pár nappal ezelőtt Gabi barátnőmmel beszélgettünk, éppen ennek a cikknek a gondolataival voltam elfo...
NAPTÁR
Tovább
2026. április 27. hétfő
Zita
18. hét
Április 27.
Morse nap
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
AI in Energy 2026
Átlátható adat és energia
AgroFood 2026
Élelmiszeripari konferencia május 19-én
Portfolio Investment Day 2026
Éve Signature előfizetéssel INGYENES részvétel!
Hitelezés 2026
Lakossági hitelek: fenntartható növekedés vagy túlhevülés?
Women's Money & Mindset Day 2026
Hogyan gondolkodnak a nők pénzről, kockázatról és jövőről?
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2026. április 27. 20:34