Az Aldi brit vezetője támogatja a kormány fellépését a megtévesztő szupermarketes akciók ellen, és élesen bírálta a Tesco és a Sainsbury's hűségprogramjait is.
Kerti szerszámokkal, grillekkel, vetőmagokkal és jakuzzikkal kezdődik a tavasz az online piactereken. A kertészeti szezon indulásával az egyik oldal több mint 250 ezer hirdetését nézte át, hogy feltérképezze a legkeresettebb kerti eszközöket. Visszaköszönnek az elmúlt évek kertészeti trendjei is, hiszen sokan keresnek magaságyásokat, üvegházakat és egyre okosabb eszközöket.
Egy óriási adathalmaz segítségével tudja áttekinteni az aktuális trendeket és fogyasztói preferenciákat a Jófogás. A portál sokszínű kínálatot tud felvonultatni kertészeti és agrárhirdetések terén: az elmúlt 1 év statisztikái szerint a felhasználók közel 250 ezer, kertészethez kapcsolódó hirdetést adtak fel.
A kertészeti csúcsidőszak márciussal indul, de bizonyos termékek egész évben népszerűek az érdeklődők körében. Tavaly például több mint 2 milliószor kerestek rá kisgépekre, de az elmúlt 1 év során sokan tekintettek meg a grilleket, kerti bútorokat és szerszámokat, illetve medencéket, vetőmagokat és virágtartókat. Az aktuális kertészeti trendekre rácsatlakozva sokan keresnek üvegházat és magaságyást is a Jófogáson.
A kínálat jól igazodik a kereslethez, hiszen a trend szerint a vonatkozó kategóriákban kertészeti kisgépet hirdetnek legnagyobb számban a Jófogáson. Az elmúlt évet nézve havonta akár 15 ezer kertikisgép-hirdetés is felkerült a portálra, de a megvásárolható használt termékek között a kerti bútorokból, grillekből és medencékből sincsen hiány. Mindeközben úgy látjuk, hogy leggyorsabban grilleket lehet eladni a tavaszi időszakban. Ezek átlagosan 11 nap alatt találtak vevőre
– mondta Takács Borbála, a portál marketing- és kommunikációs igazgatója.
Bárkinek járhat ingyen 8-11 millió forint, ha nyugdíjba megy: egyszerű igényelni!
A magyarok körében évről-évre nagyobb népszerűségnek örvendenek a nyugdíjmegtakarítási lehetőségek, ezen belül is különösen a nyugdíjbiztosítás. Mivel évtizedekre előre tekintve az állami nyugdíj értékére, de még biztosítottságra sincsen garancia, úgy tűnik ez időskori megélhetésük biztosításának egy tudatos módja. De mennyi pénzhez is juthatunk egy nyugdíjbiztosítással 65 éves korunkban és hogyan védhetjük ki egy ilyen megtakarítással pénzünk elértéktelenedését? Minderre választ kaphatsz ebben a cikkben, illetve a Pénzcentrum nyugdíj megtakarítás kalkulátorában is. (x)
Az elmúlt 1 év legdrágábban kínált (és megvásárolt) kültéri használt tárgya egy jakuzzi volt, amit a hirdető 7 és fél millió forintos árral töltött fel a portálra. A magasabb árfekvésű, kültéri és kertészeti kapcsolódású hirdetések között még fűnyírókat és iszapszivattyút is találhatunk.
Különleges termékek érkeznek a Lidl, Tesco, Penny áruházaiba: ilyen akció csak egyszer van egy évben
Alig pár hét, és itt a sulikezdés. Ezt a boltok is tudják, úgyhogy nagyüzemben tolják az iskolakezdési akciókat.







