Országonként eltérő, mennyire épül egy gazdaság a turisztikai szektorra. A Visual Capitalist legfrissebb listája az országokat a turizmus gazdasági súlya szerint rangsorolja.
A hétvégén is folytatódik a nyárias időjárás, 30 Celsius-fok körüli melegre és sok napsütésre lehet számítani, de helyenként egy-egy zápor, zivatar is kialakulhat - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből.
Szombaton is napos idő várható. Délen és nyugaton lehet időnként több a felhő, és arrafelé néhol zápor előfordulhat, esetleg egy-egy zivatar is kialakulhat. A leghidegebb órákban 12-17 fok lehet. Napközben 30 fok körül alakul a hőmérséklet.
A távolabbi kilátásokért kattints a Pénzcentrum időjárás aloldalára!
Vasárnap is sok napsütésre lehet számítani, de helyenként lehetnek záporok, zivatarok. Csak zivatar környezetében erősödhet meg a szél. A minimumhőmérséklet 13-19, a maximumhőmérséklet 27-31 fok között valószínű - olvasható az előrejelzésben.
-
A fizikai üzletek nem tűnnek el, csak átalakulnak: ők nyerték a Visa Boltok Boltja versenyét
Az online kereskedelem térnyerése nem szorította ki a fizikai boltokat, hanem új pályára állította őket.
-
Hajlítható mobil 200 ezerért, erős gaming készülékek – Így tör előre a nubiát is gyártó ZTE a magyar mobilpiacon
A megfizethető innováció a kulcs a ZTE szerint.
-
Nem elég a Facebook: miért fontos a saját honlap is a magyar mikro- és kisvállalkozások többségénél?
Demján Sándor Program "Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja" - így élt a pályáazati lehetőséggel négy hazai kisvállalkozó.
-
Magyar trappista: a vásárlók és a tejágazat is jól jár vele (x)
A Sajtszívvel ellátott, hazai trappista megvásárlása kilogrammonként kb. 10 liter magyar tej felvásárlását jelenti a nehéz helyzetben lévő magyar gazdáknak.
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







