Hevér Gábor az ügynöke segítségével harcolt ki magának kedvezőbb gázsit az RTL-nél a Heti Hetes újraindításakor.
Óriási változás az RTL-nél, ilyen nagyon rég volt: Erős Antóniát és Szellő Istvánt is érintheti?
Rábai Balázs mostantól nem egyedül vezeti a hétvégi híradót, két női műsorvezetőtársat kap.
Hétvégente újra három műsorvezetővel fut majd az RTL esti híradója - ezt a csatorna jelentette be egy közleményben. A rendszer korábban már máködött így, de aztán megint csak két műsorvezetőre volt bízva az adás.
Mint elmondták: Rábai Balázs állandó lesz, ám mellette heti váltásban Heer Orsolya és Major Eszter is hétvégés műsorvezetők lesznek a híradóban. Heer Orsolya riporterként is erősíti a Híradót, társa, Major Eszter pedig szintén nem először találkozik a műsorral: ő már két éve debütált hírolvasóként.
Mint a csatorna közölte: Erős Antónia és Szellő István természetesen maradnak a megszokott, hétköznapi fordában.
-
Öreg autók, dráguló piac: komoly tartalék van még a magyar lízingpiacban (x)
Jelentős növekedési potenciált lát a magyar autó- és lízingpiacban Hanczár Zsolt, az idén 35 éves, piacvezető Euroleasing Zrt. gépjármű-értékesítési igazgatója.
-
Rosalia Borpiknik: óriás nyárindító kerti parti a Ligetben (x)
A Rosalia Borpiknik június 4–7. között ismét benépesíti a Városligetet: borok, pezsgés és nyári hangulat vár a Vajdahunyad vár mögött.
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








