A Sony az idei pénzügyi évben 6 százalékos árbevétel-csökkenésre számít játéküzletágában.
Pókerfüggőségéről mesét Mucsi Zoltán. Mint a színész elmesélte, volt, hogy a fizetése háromszorosát vesztette el. Szerinte azért nem csúszott le, mert időben abba tudta hagyni.
"Volt egy időszaka az életemnek, amikor pókereztem. Nem versenyeken, hanem egy bizonyos körben egymás között játszottunk. Sokat veszítettem, aztán mástól kölcsönkértem, majd nagyot nyertem, és ez volt a vége, mert erre hosszú távon rá lehet menni" - mondta a WMN Magazin Te + én című műsorában Mucsi Zoltán. A Jászai Mari-díjas színész arról beszélt, nagyjából nullára jött ki, de ehhez az is kellett, hogy időben abba tudja hagyni a játékot.
Az élvezeti részét, amit a játék okozott, elrontotta, hogy »Úristen, háromszor annyit vesztettem, mint a fizetésem!« Ez volt talán a legnagyobb veszteség, amikor úgy éreztem, hogy ez egy hülyeség és abba is hagytam
- fogalmazott.
-
A héten nyit a régió új nemzetközi filmipari eseménye (x)
Május 8-án indul a Eurocine Budapest a Hungexpo-n
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








