A Lexus ismét az első helyen végzett a legmegbízhatóbb autómárkák rangsorában.
Folytatódhat 2035 után is a belsőégésű motorral szerelt új autók értékesítése Európában, mégpedig CO2 semleges, szintetikus üzemanyagokkal hajtva - írja a Totalcar.
Frans Timmermans, az Európai Bizottság alelnökének Tweet-je alapján tudjuk, hogy maradhatnak a belsőégésű motorral szerelt új autók 2035 után is.
Hasonlóan nyilatkozott Twitter posztjában Volker Wissing is, a német közlekedési miniszter. A belsőégésű motorral szerelt autókat kizárólag szintetikus, "E-fuel"-nak nevezett üzemanyaggal lehet majd tankolni. Ennek törvényi keretei kialakítás alatt vannak, szeretnék minél hamarabb bevezetni azt.
Brutális teszt: így változik az autód kemencévé fél óra alatt a kánikulában, csak így lehet kivédeni
A nyári hőségben parkoló autók utastere percek alatt veszélyesen felmelegedhet, az ADAC mérései szerint pedig akár a 60 fokot is megközelítheti a belső hőmérséklet.
-
1 hét múlva kezd a VéNégy Fesztivál Nagymaroson (x)
Bagossy & Nouvelle Vague Nagymaroson, akciós jegyek vasárnapig!







