A WHO főigazgatója szerint a járvány megállítható, ugyanakkor sürgős nemzetközi támogatásra, tűzszünetre és több erőforrásra van szükség a fertőzés terjedésének megfékezéséhez.
5 perce érkezett! Haláleset a Lidl egyik népszerű áruházában: bezárták az üzletet, itt vannak a részletek
Tragikus eset történt hétfő reggel az érdligeti Lidl áruházban: az egyik dolgozó rosszul lett és életét vesztette. Az üzletet átmenetileg bezárták, majd a holttest elszállítását követően újra megnyitották - írja a hvg.hu.
A decemberben átadott érdligeti Lidl áruházban hétfő reggel egy munkavállaló rosszulléte miatt több órára fel kellett függeszteni a működést. A bezárásról először Révész Gabriella érdi önkormányzati képviselő tájékoztatta a lakosságot közösségimédia-oldalán, akkor még csak technikai okokra hivatkozva.
Az Érdiszemmel blog információi szerint helyi lakosok beszámolói alapján a nyitást követően mintegy negyedórával rendőrségi járőrautó és temetkezési vállalkozó járműve jelent meg az üzlet előtt.
A Lidl Magyarország megkeresésünkre megerősítette, hogy az áruház egyik alkalmazottja lett rosszul, majd nem sokkal később elhunyt. A vállalat közleménye szerint az üzlet dolgozói azonnal megkezdték a munkatársuk újraélesztését és értesítették a mentőszolgálatot, azonban az időben kiérkező mentők már nem tudták megmenteni az életét.
Az áruházat kegyeleti okokból átmenetileg bezárták, majd a holttest elszállítását követően, reggel 8:45-kor ismét megnyitották a vásárlók előtt. A Lidl Magyarország kifejezte részvétét az elhunyt családjának és közvetlen munkatársainak.
Súlyos dolgokra derült fény a kínai webshopnál: veszélyes termékek miatt gigabüntetést kapott a Temu
200 millió eurós bírságot szabtak ki a Temura, mert veszélyes babajátékokat és hibás töltőket találtak a kínai e-kereskedelmi óriás felületén.
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.

-
Öreg autók, dráguló piac: komoly tartalék van még a magyar lízingpiacban (x)
Jelentős növekedési potenciált lát a magyar autó- és lízingpiacban Hanczár Zsolt, az idén 35 éves, piacvezető Euroleasing Zrt. gépjármű-értékesítési igazgatója.
-
Rosalia Borpiknik: óriás nyárindító kerti parti a Ligetben (x)
A Rosalia Borpiknik június 4–7. között ismét benépesíti a Városligetet: borok, pezsgés és nyári hangulat vár a Vajdahunyad vár mögött.







