Ezen a héten is számos olyan témával foglalkoztunk, amelyek közvetlenül érintik a magyar családok mindennapjait.
Brutális árrobbanás a Balatonnál: ezt nem teszik zsebre a magyarok, ilyen nyaralásra nem telik
Még 2025-ben is találhatunk 10 millió forint alatt balatoni nyaralót, a határ viszont több mint 1,5 milliárd - derült ki az RTL műsorából. Bő tíz év alatt óriási árrobbanás történt az egyik legkedveltebb üdülőhelyen.
Az RTL stábja talált eladó konténerházat Felsőörsön 6 millió forintért, de volt a kínálatban 1 milliárd 520 millió forintért 24 szobás eladásra kínált nyaraló is. A balatoni nyaralópiacot összehasonlították a tizenegy évvel ezelőtti kínálattal és árakkal. Az északi part, a keleti medence és a víz melletti vagy a vizet láttató nyaralók egyértelműen a legdrágábbak - derült ki a másorból.
A csatorna összevetette, hogy milyen volt a 11 évvel ezelőtti balatoni nyaralópiac, mekkora változások történtek. Az is kiderült, hogy még mindig lehet 10 millió forint alatt nyaralót találni:
Hatalmas tragédia: fának csapódott egy fiatal magyar sportolókat szállító busz, a sofőr nem élte túl
Halálos buszbaleset történt szombat hajnalban Pécs határában. A fának csapódó jármű fiatal aerobikosokat szállított egy versenyre.
-
Az egészségbiztosítással megelőzhetjük a bajt és megőrizhetjük az egészségünket (x)
A megfelelő egészségbiztosítás nemcsak anyagi védelmet nyújthat, hanem az egészségügyi ellátások megszervezésében és finanszírozásában is segítséget adhat.
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.








