21 °C Budapest

Hűha! Akár 25 fok is lehet hétvégén

2017. március 30. 18:33

Péntektől koranyári időjárás jön - derül ki az OMSZ csütörtöki előrejelzéséből.

Holnap  többnyire napos időnk lesz, legfeljebb keleten borulhat be időnként, de csapadékra ott sem kell számítani. Napközben 18-23 fok várható - írja az Index.

A hétvégén azonban már eltűnnek a gomolyfelhők és a levegő

20-25 fokra melegszik fel.

Ezt a jó időt igazán érdemes kihasználni, hiszen már hétfőn elkezdődik a lehűlés, elszórtan pedig záporok is előfordulhatnak majd. Míg hétfőn 17-24, addig kedden már csak 15-19 fok várható. Az Időkép hosszútávú előrejelzése szerint pedig húsvétig nem tér vissza a 20 fok fölötti hőmérséklet.

LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!

A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 20 000 000 forintot 20 éves futamidőre már 6,89 százalékos THM-el, havi 150 768 Ft forintos törlesztővel fel lehet venni az ERSTE Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: a CIB Banknál 6,9%, a Magnet Banknál 7,03%, a Raiffeisen Banknál 7,22%, míg az UniCredit Banknál pedig 7,29% . Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)

További információkért kattints a Pénzcentrum időjárás aloldalára.

NEKED AJÁNLJUK
NAPTÁR
Tovább
2026. április 18. szombat
Andrea, Ilma
16. hét
Április 18.
Cirkuszok világnapja
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
AI in Energy 2026
Átlátható adat és energia
AgroFood 2026
Élelmiszeripari konferencia május 19-én
Portfolio Investment Day 2026
Éve Signature előfizetéssel INGYENES részvétel!
Hitelezés 2026
Lakossági hitelek: fenntartható növekedés vagy túlhevülés?
Women's Money & Mindset Day 2026
Hogyan gondolkodnak a nők pénzről, kockázatról és jövőről?
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2026. április 18. 12:03