A decemberben elhunyt Kálloy Molnár Péter egyik utolsó televíziós szereplése kerül adásba szombaton a Kincsvadászok VIP új részében.
Hajós András arról mesélt, hogy szerinte megvannak azok az állami cégek, amik támogatásával könnyebben lehet zenélésből élni.
Hajós András, zenész-humorista a minap a HVG-nek adott interjút, amiben beszélt a politika és a popzene kapcsolatáról, valamint az állami támogatásokról is.
A zenész szerint a mostani fiatalokat egységesen fekete-fehérként ítélik meg, nincsen középút. Mintha nem akarnának átváltozni, a valóság részei akarnának maradni. Ezért viszik fel a színpadra a véleményüket is.
Régen is voltak világnézeti különbségek, de korábban az előadók hajlamosak voltak elbújni a szerepük mögé. Nekem tetszik, hogy a mai srácok magukat nem féltve, csomagolásmentesen tudnak beszélni a közösségüket érintő kérdésekről és problémákról. Vállalják azt a kockázatot, hogy valaki ezért majd nem szereti őket, és esetleg nem léphetnek fel majd a falunapon
– mondta Hajós András, hozzátéve, hogy ma megszorító piaci környezetben létezhet csak a popzene Magyarországon. Az erőforrások pedig korlátozottak, amivel a politika vissza is él.
Megvannak azok az állami és államközeli cégek, amelyeknek a támogatásával könnyebben gördül a szekér
JÓL JÖNNE 10 MILLIÓ FORINT?
Amennyiben 10 000 000 forintot igényelnél 5 éves futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót havi 210 218 forintos törlesztővel a CIB Bank nyújtja (THM 9,97%), de nem sokkal marad el ettől az UniCredit Bank (THM 10,22%-ot) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)
– fogalmazott. A humorista szerint a kiút a közösségi média lehet.
Az internetes jegyértékesítés, kiegészülve a klub- és fesztiválrendszerrel, úgy tűnik, külső támogatás nélkül is működőképessé teszi a modellt. Nincs akkora kitettség. Krúbi például már nagy név volt, mielőtt a hagyományos média komolyabban foglalkozott volna vele. Azahriah háromszoros stadionmegtöltése magyar zenetörténeti rekord, és a youtube-os klipjeit is sok millióan nézik. A Carson Coma dettó, és ők mind sokszor nyíltan kormánykritikus hangot ütnek meg, bár valaki határozottabban, míg más kevésbé
– vélekedett.
-
Elfogyott a munkaerő? Ilyen szakembereket keresnek most leginkább a cégek
Hiába a versenyképes bér, egyre több pozícióra egyszerűen nincs jelentkező.
-
Negyedik éve piacvezető a Toyota Magyarországon (x)
A Toyota 2025-ben is megőrizte piacvezető helyét Magyarországon.
-
Taxizás stresszmentesen? Mutatjuk a leghasznosabb funkciókat! (x)
Kényelem és biztonság minden út során: fedezd fel a Bolt beépített biztonsági funkcióit!
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







