8 °C Budapest

Fővárosi albérletmutyi: tízezreket csalt ki a szélhámos

2016. július 10. 14:32

A 25 éves N. Gábor egy elég egyszerű trükkel verte át áldozatait: albérleteket vett ki, majd ezeket a lakásokat adta ki. Június 25-e és július 2-a között összesen négyszer tudott így átvágni olyan embereket, akik éppen albérletet kerestek.

N. Gábor józsefvárosi lakásokat adott ki, a bérleti szerződés megkötésekor kaució, foglaló, illetve bérleti díj címén több tízezer forintot kért a mit sem sejtő áldozatoktól. A sértetteknek a pénzért cserébe hamis kulcsokat adott át, aztán felszívódott.

A lebukásához végül az vezetett, hogy az egyik sértett a tőle kért összeget több részletben akarta kifizetni, ezért július 7-re egy újabb találkozót beszélt meg vele, csakhogy oda a leendő albérlő már a rendőrökkel érkezett. N. Gábort őrizetbe vették, kezdeményezték az előzetes letartóztatását is.  

NEKED AJÁNLJUK
NAPTÁR
Tovább
2026. március 20. péntek
Klaudia
12. hét
Március 20.
A verebek világnapja
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2026. március 20. 20:28