Egyes bankoknál akár 380 ezer forint jóváírás is elérhető, de ezért komoly feltételeket kell teljesíteni.
Akár már jövő év elejétől bevezethetik a csok változásait, hogy a kétgyerekesek minél előbb felvehessék a kedvezményes hitelt - nyilatkozta Rétvári Bence, Hír TV Magyarország Élőben című hétfői műsorában.
"Nemcsak az az örömteli hír, hogy közel 30 000 gyereket vállaltak, akik felvették ezt a fajta támogatást, hanem az építőipart is beindította a program" - nyilatkozta az Emberi Erőforrások Minisztériumának államtitkára.
A csok eddigi népszerűsége miatt a kormány minél előbb szeretné elérhetővé tenni a 3 százalékos kamatozású hitelt a kétgyerekesek számára.
Október 24-én döntött a kormány arról, hogy a kétgyerekesek is megkapják a 10 millió forintos kedvezményes kölcsönt, aminek összegét 15 millióra emeli a háromgyermekesek esetében.
-
Itt működünk, itt adózunk, több mint 710 milliárdot fizettünk be a költségvetésbe (x)
A legtöbb szempontból magyarok a kiskereskedelem óriásai
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








