Trump a Fehér Házban írta alá a rendeletet egy "Még nagyobbá tesszük a Nagy-tavakat" feliratú tábla előtt ülve.
Több mint 15 milliárd forintot csoportosított át a kormány a távhőkasszába a Magyar Közlönyben megjelentek szerint. A cél, hogy fenn lehessen tartani a távhőkassza pozitív egyenlegét.
Több mint 15 milliárd forintot csoportosított át a kormány a távhőkasszába. A Magyar Közlönyben megjelent határozat szerint ezt a magyar kormány a rezsivédelmi alapból vonja majd át. A 2023-as, módosított költségvetés alapján ezt pedig meg is tehetik, hiszen a rezsivédelmi alapot közel a négyszeresére emelték: 670 milliárd helyett 2610 milliárd forintra.
Az átcsoportosítás Varga Mihály pénzügyminiszter alatt fog megtörténni, míg azért, hogy a pénzt a megfelelő számlára fizessék be, azért Lantos Csaba energiaügyi miniszter fog felelni. Eszerint 53 300 000 000 forintot azonnal, míg 61 900 000 000 pedig március 15-ig kell majd befizetnie.
Súlyos krízis közeleg, erre nem vagyunk itthon felkészülve: elképesztő számok érkeztek a családokról
2026 júliusában 6197 gyermek született, és 8896 fő halt meg.
-
Az új iCAUR V27: klasszikus karakter, modern elektromos hajtás és szabadság, hogy bárhová elindulhassunk (x)
Az iCAUR V27 új megközelítést kínál az elektrifikált SUV-k világában.
-
Itt az ősz egyik legjobb programja: négy nap borozás a Budai Várban (x)
A borok szerelmeseit és azokat is várja a 35. Budapest Borfesztivál, akik még csak most ismerkednek a borok világával.







