Hatósági vizsgálatot rendeltek el.
Megszűnés helyett költözik a Sportkórház
Nem szűnik meg, de elköltözik a Sportkórház, egy készülő kormányelőterjesztés szerint a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ angyalföldi, Róbert Károly körúti telephelyére, egészen pontosan a Honvédkórház mellé építenének fel egy vadonatúj épületet az Országos Sportegészségügyi Intézet (OSEI) számára - írta pénteki számában a Magyar Idők.
A lap információi szerint az építkezés akár már az idén megkezdődhet, sőt, a jövő év közepéig be is fejeződhet. A sietséget az indokolja, hogy a kórház Alkotás úti épületeit már odaígérték a testnevelési egyetemnek, amely előreláthatólag a jövő év második felében veheti birtokba az üressé váló épületeket. A Testnevelési Egyetem új campusa 2018 szeptemberére készülhet el.
Emlékeztettek, hogy amikor az előző év decemberében eldőlt, hogy a Sportkórháznak át kell adnia az Alkotás úti épületeit a Testnevelési Egyetemnek, még az OSEI jövője is bizonytalan volt. A költöztetés mellett ugyanis az intézmény feldarabolása is felvetődött lehetőségként, így az OSEI csupán rendelőintézet maradt volna. A mostani, a kórházat egyben tartó döntést vélhetően Magyarország olimpiai kandidálása indokolta.

Nem az a legnagyobb baj az Elf Barral, hogy illegális: így károsítja a fiatalok egészségét a manórúd
A közelmúltban drámai gyorsasággal kezdett el terjedni a fiatalok körében egy illegálisan forgalmazott, a „dohányzás új generációjaként” emlegetett úgynevezett „manórúd”, az Elf Bar.
Az alig egy hónapja indult első hazai közösségi piactéren már meg is vannak az első sikeres projektek.
A pénzügyi szakértők most elmondták, milyen tippekkel spórolhatunk.
A magyar piacon is megjelennek az enyhén alkoholos, gyümölcsös italok, egy felmérésből pedig kiderült, hogy a fiatalok különösen nyitottak ezekre az alkoholos frissítőkre.
Sokan gondolják, hogy teljesen tudatosan szervezik a pénzügyeiket, és nem értik, hogy hova folyik a pénzük a hónap végére.
-
Videó: ennyivel olcsóbb, ha nem a balatoni büfében vásárolsz, hanem a boltban
Megnéztük, milyen árak vannak a parton, és mennyibe kerül egy hamburger, ha magunk készítjük.
-
Hogy lehet bankszámlát nyitni egy szelfivel? Mutatjuk
A Gránit Bank szolgáltatását már több ezer ügyfél vette igénybe.
-
Ez a KKV-k nagy lehetősége: íme 3 érv, hogy kipróbáld a közösségi finanszírozást (x)
Ha érdekel a közösségi finanszírozás, akkor nagy valószínűség szerint ennek fő oka a tőke nem tradícionális módon történő előteremtésének lehetősége.
- Hivatalos: átalakul a parkolási rendszer Budapesten
- Véglegesíti a bulitilalmat az Airbnb
- Nagy piros pontot kapott az EU-tól a Déli Körvasút fejlesztése
- Kiránduló családra támadtak Siófokon
- Madridra figyel mindenki, az indonéz elnök közvetítene – a háború szerdai hírei
- Élet-halál között a Jókai utcai házomlásban megsérült táncos
Külföldi piacra lépés 2022
Tiszaújváros – Kelet-magyarországi Gazdasági Fórum 2022


