Ezen a hétvégén két embert is ért medvetámadás Szlovákiában.
Majdnem csúnya baleset lett egy előzésből a 84-es főúton, hol a lehető legrosszabb szituációban kezdett előzni egy sietős autós.
Sok dolguk volt az őrangyaloknak a 84-es főúton, ahol a lehető legrosszabb szituációban kezdett előzni egy sietős autós. Az erről készült felvételt a Budapesti Autósok Közösségének egyik olvasója küldte be.
"Az ilyen jellegű előzések a leginkább felfoghatatlanok. Van ugyanis az az eset, amikor nem belátható útszakaszon kezd valaki előzésbe és megjelenik a szemből érkező jármű" - kommentálták az oldal szerkesztői.
Valamint van ez, a felvételen látható szitu, amikor egyértelműen belátja a szakaszt a félkegyelmű és láthatóan kicsit sem érdekli, hogy jönnek szemből. Majd a közlekedőtársak megoldják helyette. Lényeg, hogy ő előz... Egyik sem jobb a másiknál, csak pszichológiát tekintve más "állatfaj" kicsit a kettő..
- tették hozzá.
-
Vásárlás közben is tehetsz egy jó ügyért – ma kezdődik az Adni Öröm! tanszergyűjtő akció (x)
Az iskolakezdés sokunk számára az új füzetek illatát és a frissen megtöltött tolltartót idézi fel. Vannak azonban családok, ahol ez az időszak inkább a számolgatásról és a lemondásokról szól.







