Kihúzták az Ötöslottó 41. heti nyerőszámait. Mivel ezen a héten sem akadt telitaláatos szelvény, így a következő játékhéten 1 milliárd 420 millió forint keresi majd gazdáját.
Az Ötöslottó nyerőszámai emelkedő számsorrendben a következők:
1; 4; 40; 57; 70
Nyeremények
Ezen a héten nem volt telitalálat.
A 4 találatos szelvényekre egyenként 2 412 215;
a 3 találatosokra egyenként 22 070;
míg a 2 találatosokra egyenként 1 455 forintot fizetnek.
Jokerszám: 055241
LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!
A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 30 000 000 forintot 20 éves futamidőre már 6,62 százalékos THM-el, havi 184 778 Ft forintos törlesztővel fel lehet venni a K&H Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: az UniCredit Banknál 6,78%, az Erste Banknál 6,78%, a CIB Banknál 6,89%, míg a MagNet Banknál 7,02%. Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)
Ezen a játékhéten a Jokeren volt telitalálat; a szerencsés nyertes 72 millió 705 ezer forinttal lett gazdagabb. A jövő héten a várható főnyeremény 12 millió forint lesz.
Különleges termékek érkeznek a Lidl, Tesco, Penny áruházaiba: ilyen akció csak egyszer van egy évben
Alig pár hét, és itt a sulikezdés. Ezt a boltok is tudják, úgyhogy nagyüzemben tolják az iskolakezdési akciókat.
-
Vásárlás közben is tehetsz egy jó ügyért – ma kezdődik az Adni Öröm! tanszergyűjtő akció (x)
Az iskolakezdés sokunk számára az új füzetek illatát és a frissen megtöltött tolltartót idézi fel. Vannak azonban családok, ahol ez az időszak inkább a számolgatásról és a lemondásokról szól.






