A Praktiker országos hálózatában bevezeti a qvik mobilfizetést, a vásárlók így még több lehetőség közül választhatnak, ha bankkártya nélkül szeretnék rendezni a vásárlást.
Egyre szűkül azoknak a boltoknak a köre, amelyek érintettek lehetnek a 400 négyzetméter feletti üzletek kötelező foglalkoztatási kvótájában - írja a Magyar Idők.
A jogszabálytervezet szerint a 400 négyzetméternél nagyobb eladótérrel rendelkező boltoknak hamarosan 70 négyzetméterenként egy eladót kell foglalkoztatniuk. Azonban nem minden áruházra vonatkozik majd a kötelező kvóta.
Azt már korábban is tudtuk, hogy elsősorban az élelmiszert árusító üzletekre koncentrál a törvény, azonban most kiderült az is, hogy a csemegepultot fenntartó boltok mentesülhetnek a kvóta alkalmazása alól. Ez azt jelenti, hogy elsősorban a diszkontláncokat sújthatja az új szabályozás.
Műfenyő vagy igazi? Pont kerülhetett az ősi vita végére: tisztul a kép, minden ebbe az irányba mutat
A karácsonyi időszak közeledtével egyre többen foglalkoznak a karácsonyfa-választás kérdésével.
-
Másokért tenni? A Lidl-nél igazán megéri!
A diszkontlánc ünnepi összefogásra hívja vásárlóit, hogy három partnerszervezetével összefogva támogassa a hátrányos helyzetű gyermekek karácsonyát.
-
Adatvezérelt energiakereskedelem és AI-transzformáció: ezek az Audax Renewables jövőévi célkitűzései
A Pénzcentrum Pap Gabriellát, az energetikai vállalat ügyvezető igazgatóját kérdezte.
-
3,5%-os kamatozású hitellel segíti a tudatos otthontervezést a Fundamenta megújult lakásszámlája (THM: 5,04–5,31%) (x)
Frissítette egyik legnépszerűbb termékét, az Otthontervező Lakásszámlát a Fundamenta, azzal a céllal, hogy még inkább megkönnyítse ügyfelei számára lakáscéljaik elérését.
-
A stílus maga az ember - már karkötővel és gyűrűvel is fizethetnek a Gránit Bank ügyfelei (x)
A Gránit Bank most azon ügyfeleinek, akiknek az ajánlására két további ügyfél számlát nyit a banknál december 19-ig, díjmentesen biztosít digitális fizetésre alkalmas karkötőt.








