Elmaradhatatlan része az év végének és az új évnek a Szerencsejáték Zrt. új esztendőt köszöntő sorsjegye.
A bélmegyeri postán vásárolták azt a Boldog karácsonyt elnevezésű sorsjegyet, amivel tízmillió forintot nyert a szerencsés vásárló - írja a Beol.hu.
Tízmillió forintot nyertek kaparós sorsjegyen Bélmegyeren. Mint megtudtuk, a szerencsés egy újfajta sorsjegyet, a "Boldog karácsonyt" elnevezésűt vásárolta meg a helyi postán.
A név pedig kötelezett, hiszen a sorsjegynek köszönhetően szép summa üti a nyertes markát a szeretet ünnepe előtt. Információink szerint az utóbbi időben hasonló összeg nem talált ilyen módon gazdára Bélmegyeren.
Gigateszten 37 márka fej- és fülhallgatói: ezek most a legjobb vételek, ha minőségit akarsz magadnak
37 márka 124 fej- és fülhallgatóját – 91 fülhallgató, 33 fejhallgató – vizsgálta a Tudatos Vásárlók Egyesülete.
-
Gesztenye-feldolgozó, pizzéria, repülőgyár, fémipari vállalat - négy cég, négy iparág és azonos kihívások (x)
Az E.ON sikeres hazai kkv-kal közös együttműködésben mutatja be, hogyan tud segíteni egy energiaszolgáltató a cégek versenyképességében.








