-10 °C Budapest

Tömegek vártak ingyenebédre Budapesten: képek a nyomorsorról

Pénzcentrum
2014. december 25. 09:23

Több ezres sor állt tegnap a Rákóczi úton a Blaha Lujza tér felé, ahol a Magyarországi Krisna-tudatú Hívők Közösségének szegényélelmezési programját megvalósító Ételt az Életért Közhasznú Alapítvány munkatársai meleg ételt osztottak.

Fotó: Ételt az Életért Alapítvány

Mint az az Ételt az Életért Alapítvány Facebook-oldalára feltöltött fotókból is látszik, sokan családosan álltak sorba a karácsonyi meleg ételért.

Fotó: Ételt az Életért Alapítvány


Az alapítvány munkatársai így számoltak be a december 24-i eseményről:

Egyik szemünk sír, a másik nevet egy-egy ilyen nagyszabású akció után. Sír, mert nem jut mindenkinek és mert rossz látni, sokan milyen nyomorban és boldogtalanságban élnek és nevet, mert legalább egy kicsit tudunk segíteni rajtuk. Képeink is ezt a kettősséget tükrözik. Holnap folytatjuk! És mindenkinek köszönjük, aki a legkisebb erőfeszítéssel is hozzájárult a programhoz!

 

Fotó: Ételt az Életért Alapítvány
NEKED AJÁNLJUK
HR BLOGGER
laskainelli  |  2026.01.18 19:19
Van az a reggel, amikor arra ébredsz, hogy már megint vele álmodtál. Pedig már napok, hetek teltek e...
hrdoktor  |  2026.01.14 12:39
Jelentősen megnehezíti a munkába járást, ha az ónos eső síkossá és csúszóssá teszi a járdákat. Ilyen...
legacykft  |  2026.01.12 12:13
A coachingról gyakran úgy beszélünk, mint egy szakmáról. Egy szerepről, egy eszköztárról, módszertan...
kovacstunde  |  2025.11.15 08:00
Pár nappal ezelőtt Gabi barátnőmmel beszélgettünk, éppen ennek a cikknek a gondolataival voltam elfo...
vezetoi-coaching  |  2025.11.06 13:37
Guys, plagizáltam… már ez is baj, de pláne, hogy nem is tudom, hogy történt… Oltári gáz. Ezt a damag...
NAPTÁR
Tovább
2026. január 21. szerda
Ágnes
4. hét
KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Green Transition & ESG 2026
Bemutatjuk a legjobb, a nettó zéró kibocsátást elősegítő fenntarthatósági megoldásokat
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
Digital Compliance 2026
Adat és MI: minden napra egy változás?
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2026. január 20. 20:33