21 °C Budapest

Unatkoznak szegény rabok: táncolni tanulnak

2009. augusztus 6. 15:02

Salsázni tanítják a rabokat egy angol börtönben. A Kirkham-i fegyház elítéltjei szerdánként vesznek táncórákat egyik társuktól.

Izgalmas hobbynak hódolnak a Kirkham-i börtön rabjai. Az elítéltek szerdánként táncórákat vesznek egyik társuktól, aki korábban profi táncos volt. A rabok az egyik legtrendibb stílussal, a salsával ismerkednek.

A rabok órái mellett az oktató az őröket is képzi: a börtön dolgozói hétvégente járnak táncórákra.

(Illusztráció)

JÓL JÖNNE 3 MILLIÓ FORINT?

Amennyiben 3 000 000 forintot igényelnél 5 éves futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót havi 63 632 forintos törlesztővel a CIB Bank nyújtja (THM 10,39%), de nem sokkal marad el ettől a K&H Bank (THM 10,82%-ot) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)

A rengeteg szabadidővel rendelkező Kirkham-i elítéltek azonban nem csak a tánccal foglalják le magukat: bowlingoznak, biliárdoznak, sőt, golfpályát is építenek.

A szabadidős tevékenységeket természetesen szigorú felügyelet mellett végzik az elítéltek. Az őrök szerint ugyanakkor az ilyen elfoglaltságok láthatóan jó hatással vannak a rabok közérzetére.

HR BLOGGER
laskainelli  |  2026.06.10 12:47
A határhúzás nehézsége és a napi mikrostressz adagunk összefügg. Van kliensem, aki azt mondja, hogy...
hrdoktor  |  2026.06.02 06:33
Az ételintolerancia hasonló tüneteket okozhat, mint az ételallergia, ezért az emberek gyakran összek...
legacykft  |  2026.05.22 19:14
Az elmúlt években nagyon sok vezetőt támogattunk abban, hogy a vezetői szerepükben minél inkább kite...
coachco  |  2026.05.05 20:26
Izgalmas téma az 1989-es rendszerváltás. Azért is, mert sokan a mostanit is annak reméljük. [...] B...
kovacstunde  |  2025.11.15 08:00
Pár nappal ezelőtt Gabi barátnőmmel beszélgettünk, éppen ennek a cikknek a gondolataival voltam elfo...
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. június 15. hétfő
Jolán, Vid
25. hét
EZT OLVASTAD MÁR?