Az apró betű lett a legendás színművész veszte.
A devizahitelesek 2-5 százaléka tett eddig panaszt
Az érintett ügyfelek 2-5 százaléka tett panaszt az elszámolással kapcsolatban. A legtöbb panasz azonban nem fogalmaz meg konkrét kifogást - írja a Világgazdaság.
A devizahiteles elszámolásban érintett ügyfelek 2-5 százaléka élt a panasztétel lehetőségével. Ez több tízezer panaszt jelentene, ám az érdemi kifogások száma ennek csak a töredéke. Az ügyfelek jelentős hányada az egész folyamatot nem érti és sokan csak a részletes levezetés okán fordulnak bankjukhoz.
Az ügyfelek döntő többségénél már lejárt, vagy hamarosan lejár a panasztételre rendelkezésre álló 30 napos határidő. Ezek alapján azzal lehet számolni, hogy a bankok által kivizsgált panaszoknak csak kis hányada jut el végül a jegybank mellett működő Pénzügyi Békéltető Testülethez (PBT).
Szinte semmi sem fejleszti olyan gyorsan és hatékonyan a legkisebbek agyát, mint a társasjáték.
Drágulnak az ingatlanok, emelkednek a hitelkamatok: ez pedig szinte egyenes út a lakhatási válsághoz. Nálunk is működhet az, ahogy az USA-ban megoldották?
A Kickstarternek és az Indiegogonak hála a közösségi finanszírozási forma évek óta világszerte népszerű és most megérkezett Magyarországra is, a Brancs formájában
Sokan alábecsülik, mennyire lényeges alaposan átgondolni, milyen vállalkozási és azzal együtt adózási formát válasszanak induló cégük számára.
Külföldi piacra lépés 2022
Tiszaújváros – Kelet-magyarországi Gazdasági Fórum 2022


