Két hónap alatt több mint 1 milliárd forint összegű hiteligénylés érkezett az OTP Bankhoz- számolt be a hitelintézet lapunknak.
Az összes kihelyezett lakáshitelt figyelembe véve több mint két és félszeresére nőtt a kamattámogatott konstrukciót igénylő hitelfelvevők aránya az új konstrukció augusztus 6-i bevezetése óta. Az OTP Banknál az elmúlt két hónapban már az 1 milliárd forintot is meghaladta az új kamattámogatott hitelkonstrukció igénylések volumene, a honlapon tájékozódok száma pedig átlépte a napi ezer főt.
Az eddigi adatok alapján az igényt beadók 95%-a meg is kapja a hitelt. Új lakás vásárlása vagy építése esetén a kamattámogatott hitelt igénylő ügyfelek több mint fele igénybe veszi a vissza nem térítendő lakásépítési támogatást, vagyis a szocpolt is.
Becsei András az OTP Bank ügyvezető igazgatója a kamattámogatott hitel keresletével kapcsolatban elmondta: "Az új konstrukció népszerűségét főként annak köszönheti, hogy azt használt lakás vásárlására is igénybe lehet venni. Ezt mutatja az is, hogy az OTP Banknál az új kamattámogatott hitelt igénylők 70%-a használt lakás vásárlására fordítaná a hitelösszeget."
Óriási botrány robbant: úgy vertek át rengeteg Visa és MasterCard kártyatulajt, hogy észre se vették
A kártérítésre azok az ügyfelek jogosultak, akik független, nem banki üzemeltetésű ATM-eknél fizettek díjat készpénzfelvételkor.
-
Húsz évre bebiztosították magukat: így juthat fix áron zöldáramhoz ez az ipari óriásvállalat
Tóth Zoltánt, az E.ON EIS (Energy Infrastructure Solutions) megoldásértékesítési osztályvezetőjét kérdeztük.
-
Gesztenye-feldolgozó, pizzéria, repülőgyár, fémipari vállalat - négy cég, négy iparág és azonos kihívások (x)
Az E.ON sikeres hazai kkv-kal közös együttműködésben mutatja be, hogyan tud segíteni egy energiaszolgáltató a cégek versenyképességében.








