Ha azt hitted, már mindent láttál 2025-ben, ezt a videót egyszerűen nem hagyhatod ki!
Te megnyalnád a Halleluját? A Balatonon és két vidéki városban is megkóstolhatod a Vatikán fagyiját
A 2025-ös jubileumi szentév hivatalos édessége, a Halleluja fagylalt, március végétől Magyarországon is elérhető lesz. Az édesség elsőként a Vatikánban debütál, majd több mint 250 európai városban, köztük két balatoni településen is kapható lesz.
A Halleluja fagylaltot Vincenzo Squatrito, a híres olasz kézműves fagylaltmester alkotta meg. Az édesség alapját a gianduia, azaz a mogyorós csokoládékrém adja, és egy különleges pirított mogyoró-csokoládé kombinációjával készült. A fagylalt először március 23-tól a Vatikánban, a Szent Péter tér közelében lesz kapható, míg március 24-től Európa több mint 250 városában, így Bécsben, Londonban és Milánóban is.
Magyarországon a Balaton két településén, Balatongyörökön és Balatonmáriafürdőn kóstolhatják először a turisták a Vatikán édességét - írta a Veol.hu. A balatongyöröki Promenád Kávéház, amely a tavalyi év Balaton Fagyija győztese, csatlakozott a kampányhoz, és különleges jótékonysági célból az első tégely második gombócának bevételét a helyi templomnak ajánlja fel.
A Balatonmáriafürdőn található Florida Fagylaltozó szintén részt vesz a kampányban, így a Balaton északi és déli partján egyaránt lehetőség lesz a Halleluja fagyi megkóstolására.
A Vatikán fagylaltja a magyar cukrászdák mellett a székesfehérvári Damniczki cukrászdában és az érdi Pataki cukrászdában is kapható lesz, hozzájárulva a turizmus élénkítéséhez és a szezon meghosszabbításához.
-
Másokért tenni? A Lidl-nél igazán megéri!
A diszkontlánc ünnepi összefogásra hívja vásárlóit, hogy három partnerszervezetével összefogva támogassa a hátrányos helyzetű gyermekek karácsonyát.
-
Adatvezérelt energiakereskedelem és AI-transzformáció: ezek az Audax Renewables jövőévi célkitűzései
A Pénzcentrum Pap Gabriellát, az energetikai vállalat ügyvezető igazgatóját kérdezte.
-
4,8 százalékos kamatot biztosít a Gránit Bank új prémium bankszámlája (x)
A napi kamatjóváírás miatt az EBKM 4,92 százalék.
-
3,5%-os kamatozású hitellel segíti a tudatos otthontervezést a Fundamenta megújult lakásszámlája (THM: 5,04–5,31%) (x)
Frissítette egyik legnépszerűbb termékét, az Otthontervező Lakásszámlát a Fundamenta, azzal a céllal, hogy még inkább megkönnyítse ügyfelei számára lakáscéljaik elérését.
-
A stílus maga az ember - már karkötővel és gyűrűvel is fizethetnek a Gránit Bank ügyfelei (x)
A Gránit Bank most azon ügyfeleinek, akiknek az ajánlására két további ügyfél számlát nyit a banknál december 19-ig, díjmentesen biztosít digitális fizetésre alkalmas karkötőt.








