Tovább nőtt az Országos Mentőszolgálat terhelése 2025-ben: a mentők tavaly csaknem 2,5 millió feladatot láttak el, ami újabb növekedést jelent az előző évhez képest.
1257 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést. Elhunyt 64 többségében idős, krónikus beteg, 3793 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 254-en vannak lélegeztetőgépen.
1257 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 359 574 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 64 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 11 968 főre emelkedett - írja a kormányzati honlap.
A gyógyultak száma is folyamatosan nő, jelenleg 241 472 fő, az aktív fertőzöttek száma 106 134 főre csökkent. 3793 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 254-en vannak lélegeztetőgépen.
Eddig 145 257 fő kapott oltást, közülük 8135 fő már a második oltását is megkapta.
-
1 hét múlva kezd a VéNégy Fesztivál Nagymaroson (x)
Bagossy & Nouvelle Vague Nagymaroson, akciós jegyek vasárnapig!







