Váratlan veszély leselkedhet az autóban a nyári hónapokban: ha gyanús zümmögést hallasz a csomagtartó vagy az ajtó nyitásakor, lehet, hogy darazsak fészkeltek a járműbe.

Frontálisan ütközött két autó a 102-es főút Zsámbék és Herceghalom közötti szakaszán. Két mentőhelikopter is érkezett a baleset helyszínére.
Frontálisan ütközött két autó a 102-es főút Zsámbék és Herceghalom közötti szakaszán, ezért a Pest megyei főutat lezárták - közölte a katasztrófavédelem. Azt írták, hogy mindkét járműbe beszorul egy-egy ember; őket feszítővágóval szabadították ki, majd átadták a mentőknek. Két mentőhelikopter is érkezett a baleset helyszínére.
Címlapkép: Katona Tibor, MTI/MTVA
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.


