31 °C Budapest

A nagy CBA-átverés: értéktelen kacatok a dobozban

MTI
2013. február 12. 17:23

A CBA nevével visszaélve próbálnak vásárlókat megkárosítani csalók, ezért a kereskedelmi lánc feljelentést fontolgat - közölte Fodor Attila, az áruházlánc kommunikációs igazgatója az MTI-vel kedden.

Az elkövetők egy futárszolgálat munkatársainak adják ki magukat, és azt állítják, hogy a 20 éves CBA nyereménysorsolásán megnyert ajándékcsomagot szeretnék átadni a címzettnek. A megtévesztés érdekében egy nagy, állításuk szerint értékes nyereménytárgyakkal teli dobozt is visznek magukkal - tudatta Fodor Attila. A csalók több ezer forint szállítási költség megfizetését kérik a "nyeremény" átadása fejében, a dobozban azonban értéktelen kacatok vannak. A kereskedelmi lánchoz az elmúlt napokban sokan tettek bejelentést, hogy hasonló módon megkárosították őket.

Már az ATM-nél kifigyelnek! Áruházakban támadnak a bűnözők - KATTINTS!

A CBA arra hívja fel a figyelmet, hogy a születésnapi promóciójuk a múlt évben befejeződött, az általuk szervezett nyereményjátékok során pedig a nyerteseket minden esetben levélben tájékoztatják.

MOST ÉRKEZETT! Százmilliós kártyacsalás: magyar bűnözők határtalan módszerei - KATTINTS!

Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. június 5. csütörtök
Fatime
23. hét
EZT OLVASTAD MÁR?