A ftalátokat műanyagok lágyítására használják, vagyis ezek az anyagok teszik a termékeket rugalmasabbá és hajlékonyabbá.
Szerda este kihúzták a Skandináv lottó 2019/30. heti nyerőszámait. Mivel ezen a játékhéten nem volt telitalálat, így a következő héten 135 millió forint lesz a várható főnyeremény.
A gépi sorsolás nyerőszámai emelkedő számsorrendben a következők:
1; 4; 9; 22; 24; 33; 34.
A kézi sorsolás nyerőszámai emelkedő számsorrendben a következők:
7; 8; 10; 12; 26; 28; 33.
Nyeremények:
- 7 találatos: nem volt
- 6 találatos: egyenként 245 855 forint
- 5 találatos: egyenként 6 205 forint
- 4 találat: egyenként 1 285 forint
KATTINTS! Friss hírek, nyerőszám kereső SKANDINÁV LOTTÓ aloldalunkon
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.

-
Öreg autók, dráguló piac: komoly tartalék van még a magyar lízingpiacban (x)
Jelentős növekedési potenciált lát a magyar autó- és lízingpiacban Hanczár Zsolt, az idén 35 éves, piacvezető Euroleasing Zrt. gépjármű-értékesítési igazgatója.
-
Rosalia Borpiknik: óriás nyárindító kerti parti a Ligetben (x)
A Rosalia Borpiknik június 4–7. között ismét benépesíti a Városligetet: borok, pezsgés és nyári hangulat vár a Vajdahunyad vár mögött.







