13 °C Budapest

Na végre! Kávézót és látványsütödét nyit a Dr. Oetker

2017. január 24. 12:31

Március elején a svájci Luzernben nyit kávézót és látványsütődét az élelmiszeripari óriás, a Dr. Oetker, erre pedig korábban még soha nem volt példa. Az üzletben süteményeket, tortákat, kenyereket és pizzát is vásárolhatnak majd a betévedők.


A világ 35 országában szinte minden kisboltban megtalálhatóak a Dr. Oetker termékei: a puding-, fagylalt és a sütőporok és még sokáig folytathatnánk a sort. Bár a Dr. Oetkert alapvetően nem a friss termékekkel kötjük össze, a Luzernben nyíló vendéglátóhely egyik fő vonzerejének a látványkonyhát szánják, ahol cukrászok és szakácsok szorgoskodnak -  írja a diningguide.

Az üzleti modell szerint a helyben készített ételeket a bolti részlegen meg lehet majd vásárolni, otthoni elkészítésre. Természetesen porok, illetve mirelit termékek formájában.

NEKED AJÁNLJUK
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. február 14. szombat
Bálint, Valentin
7. hét
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2026. február 14. 10:29