A világbajnokság második fordulójának nyitányán több párosításnál is egyértelműek a fogadói várakozások.
Már a Szerencsejáték Zrt. értékesítői ismerkednek az EuroJackpot szabályaival. Drágább lesz, mint a lottó, de többszörösét lehet nyerni - írja a Világgazdaság.
Hamarosan már nem csak az ötöslottó, hanem az EuroJackpot nyerőszámait is figyelhetik a magyar játékosok. Információink szerint ugyanis október 4-től már a hazai lottózókban is lehet majd találkozni a csehországi és a szlovákiai bevezetéssel együtt már 17 országban játszható szelvényekkel. A Szerencsejáték Zrt. saját, illetve a vállalkozói partnerek értékesítőinek vizsgát is kell tenniük a szabályokból.
Az EuroJackpot drágább lesz a lottónál, de többet is lehet vele nyerni. Úgy értesültünk, hogy az alapjáték 640 forint körül lesz, de ez az euró árfolyamával együtt változhat. "Zajlanak a tárgyalások egy nemzetközi játékhoz való csatlakozásról. A kimenetel számos tényező függvénye, jelenleg nem áll módunkban bővebb információt megosztani" - tudatta az állami cég.
Ezek a márkák uralják a divatipart 2026-ban: te kibírod fizetni, hány ilyen ruha lóg a gardróbódban?
Miért ragaszkodunk bizonyos márkákhoz? A minőség, a stílus, a megszokás vagy egyszerűen az érzelmi kötődés miatt? Mutatjuk!
-
A szépségápolásra a gazdasági nehézségek ellenére sem sajnálják a pénzt a magyarok + Videó
Miközben sok kiskereskedelmi vállalat a fogyasztás lassulásával küzd, a szépségipar továbbra is szárnyal Magyarországon.







