Március 18-án, szerdán egész napos figyelmeztető sztrájk bénítja meg a berlini repülőteret: hajnali öt órától éjfélig nem lesz légi forgalom a BER-en.
Súlyos sérüléssel járó síbaleset történt Stuhleckben, egy magyar ütközött - írja a VAOL.
A Kronen Zeitung híradása szerint súlyos sérüléssel járó síbaleset történt Stuhleckben. Egyelőre ismeretlen körülmények között ütközött össze a sípálya 1-es lejtőjén egy 47 éves magyar síelő és egy 17 éves lány. A fiatal súlyos sérüléseket szenvedett, az osztrák lap szerint a magyar síelőt is bordatörés gyanújával látták el.
Címlapkép: Getty Images
0 HOZZÁSZÓLÁS
Csak bejelentkezett felhasználó szólhat hozzá.
Belépés itt!
A kommentkezelési szabályzatot itt találod.
Még nincsenek hozzászólások. Legyél te az első!
NEKED AJÁNLJUK
Erről ne maradj le!
-
A fehérjeárak elszálltak, mégis rekordot döntött a BioTechUSA: ezek váltak a vásárlók kedvenc termékeivé
Lévai Bálintot, a cég tulajdonosát kérdeztük.
-
Nincs több kérdés, a GVH Árfigyelő adatai is megerősítik: tényleg a Lidl kínálta az átlagosan legolcsóbb élelmiszerkosarat az év első két hónapjában
A GVH Árfigyelő adatai igazolják: a Lidl kínálta az átlagosan legolcsóbb élelmiszerkosarat az év első két hónapjában.
NAPTÁR
Tovább
2026. március 18. szerda
Sándor, Ede
12. hét
Március 18.
Az újrahasznosítás világnapja
Utazás legolvasottabb
KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
INGYENES REGISZTRÁCIÓ
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában
INGYENES REGISZTRÁCIÓ
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. március 17. 20:44

Pénzcentrum | 2026. március 17. 18:02

Agrárszektor | 2026. március 17. 20:29




