Szerda reggeli túlélőcsomag: időjárás, hírek, árfolyamok, névnap (2023. február 8.)

Szerda reggeli túlélőcsomag: időjárás, hírek, árfolyamok, névnap (2023. február 8.)

2023. február 8. 07:45

Nem szeretnél lemaradni a hírekről, akciókról? Nem tudod követni az időjárásváltozást? Olvass el mindent egy helyen a Pénzcentrumon! Mutatjuk azokat az aktualitásokat, amelyekről érdemes tudni a mai napon. 2023. február 8., szerda.

Névnap

Aranka

Friss hírek

Deviza árfolyam

EUR: 391.86 Ft
CHF: 396.11 Ft
GBP: 439.81 Ft
USD: 365.02 Ft

Befektetés, tőzsde

OTP: 10720 Ft
MOL: 2736 Ft
RICHTER: 8040 Ft

Országos középtávú előrejelzés

2023.02.09: Derült, napos, száraz idő várható. A déli szél csak Sopron és a Fertő körül élénkülhet meg. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában -11, -6 fok között valószínű, de a fagyzugos tájakon ennél hidegebb is lehet. Kora délután 2, 6 fokra számíthatunk.

2023.02.10: Többnyire derült vagy gyengén fátyolfelhős idő várható csapadék nélkül. A nyugati, északnyugati szél több helyen is megélénkülhet. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában -10, -4 fok között valószínű, de a fagyzugos tájakon ennél hidegebb is lehet. Kora délutánra 2 és 8 fok közé melegszik fel a levegő.

JÓL JÖNNE 2 MILLIÓ FORINT?

Amennyiben 2 millió forintot igényelnél, 60 hónapos futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót, havi 46 056 forintos törlesztővel az UniCredit Bank nyújtja (THM 14,41 %), de nem sokkal marad el ettől az MKB Bank 47 150 forintos törlesztőt (THM 15,61%) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)

Budapesti légszennyezettségi előrejelzés

Budapesti légszennyezettségi előrejelzés A napközben megélénkülő keleties szél hatására a levegő minősége kedvezően alakul. (2023.02.08. szerda éjfélig)

Orvosmeteorológiai előrejelzés

Térségünk időjárását front ugyan nem befolyásolja, de észak felől a sokévi átlagnál hidegebb levegő tölti a Kárpát-medencét. A levegő alacsony páratartalma miatt a felsőlégúti hurutos megbetegedések esélye növekszik, hiszen a nyálkahártya kiszáradhat. (2023.02.08)

Akciók

Ugye te is szívesebben vásárolsz be akciósan friss csirkemellből, idényzöldségekből, tojásból, tejből? Szeretnéd tudni, melyik boltban kapod meg féláron a sertéskarajt? Lapozz bele a Pénzcentrumon a Spar, Interspar, Tesco, Auchan, Lidl, Aldi és a Diego akciós újságjaiba! Ha nem szeretnél lemaradni az akciókról, kattints!

NEKED AJÁNLJUK
Példátlan összefogás a hazai Kickstarter mellett (x)

A Brancs a hazai piacon egyedi koncepciójával és célközönségével gyakorlatilag indulása óta aktív résztvevője a startup világnak.

Óriási dobásra készül 2023-ban a magyar Kickstarter: ez lehet a válság ellenszere?

Hivatalosan is elindította befektetési kampányát a Brancs közösségi piactér, amely rekordérdeklődéssel zárta az előregisztrációs kampányát.

Újabb két közösségi kampány lett sikeres: mutatjuk, hogy melyik (x)

Év végén két újabb izgalmas kampány ért el kiemelkedő sikereket a Brancs piacterén.

Jövőre ezeket az ötleteket lesz érdemes figyelni!

Most viszont bemutatunk 3 olyan projektet, amikről valószínűleg sokat fogunk még hallani 2023-ban!

NAPTÁR
Tovább
2023. március 21. kedd
Benedek
12. hét
Március 21.
Az erdők világnapja
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?