14 °C Budapest
Elképesztő toborzásba kezdett a Ryanair: rengeteg embert keresnek, mire készülnek?

Elképesztő toborzásba kezdett a Ryanair: rengeteg embert keresnek, mire készülnek?

2023. január 31. 09:34

A Ryanair megerősítette, hogy Ukrajnát potenciálisan piacának tekinti, a légitársaság figyelemmel kíséri az Oroszországgal kapcsolatos feszültségeket, de nem változtatott az ottani kapacitásnövelésére vonatkozó tervein.

A Ryanair nagy számban vesz fel ukrán pilótákat és utaskísérőket, hogy egyből vissza tudjanak térni az országba, amikor az Oroszországgal folytatott háború véget ér – közölte Michael O'Leary vezérigazgató hétfőn arra a kérdésre válaszul, miért adtak fel álláshirdetéseket ukránok számára - számol be a Reuters alapján az RTL.

A kölföldön dolgozó ukránok jelentős piacot jelentenének a légitársaság számára. A fapados légitársaságok már a 2000-es évek eleje óta komoly hatással vannak számos közép- és kelet-európai ország gazdaságára, mivel új vendégmunkás- és turistaáramlatokat nyitottak Nyugat-Európa felé.

 

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
Ez a forradalmi újítás veheti el a magyar háziasszonyok munkáját: egy szavuk sem lehet ezután

Nincs bevásárlás, megbízható alapanyagok utáni futkosás és hosszas konyhai előkészület. Nincs morfondírozás, hogy mit együnk ma, az étkezések tervezettek, könnyen elkészíthetőek.

Új ital hódítja meg az országot: átalakulhat a teljes magyar gasztronómia?

Alig egy hónapja indult útjára a Designer Szörp by Gyulai Évi közösségi finanszírozási kampánya a Brancson.

Példátlan összefogás a hazai Kickstarter mellett (x)

A Brancs a hazai piacon egyedi koncepciójával és célközönségével gyakorlatilag indulása óta aktív résztvevője a startup világnak.

Óriási dobásra készül 2023-ban a magyar Kickstarter: ez lehet a válság ellenszere?

Hivatalosan is elindította befektetési kampányát a Brancs közösségi piactér, amely rekordérdeklődéssel zárta az előregisztrációs kampányát.

Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2023. március 31. péntek
Árpád
13. hét
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?