Több hullámban érkezhet csapadék, a hőmérséklet sokfelé fagypont közelében marad, és a szél is élénkülhet.
Nagyszülők és unokáik, gyermeküket egyedül nevelők, valamint kétgyermekes családok is pályázhatnak az Erzsébet-program új üdülési kiírásaira. Regisztrálni és pályázatot benyújtani most is kizárólag elektronikusan lehet 2017. június 30-ig.
Új korszak nyílik az Erzsébet-program történetében: idén először jelentkezhetnek nagyszülők unokáikkal, egyedülálló szülők gyermekeikkel és kétgyermekes családok kedvezményes üdülésre. A pályázatnyertesek egy alkalommal 4 vagy 5 napot pihenhetnek az Erzsébet-programban részt vevő szálláshelyek valamelyikén.
Regisztrálni most is kizárólag elektronikusan lehet, az erzsebetprogram.hu oldalon, ahol egyéni profil létrehozását követően nyújtható be pályázat. Mindhárom kiírás feltételei részletesen olvashatók a program honlapján. A sikeres pályázat feltétele a pályázati hozzájárulás határidőben történő megfizetése is, legkésőbb 2017. augusztus 10-ig, szállást foglalni ezt követően lehet majd idénre vagy a következő évre.
Kimondta a budai luxushotel igazgatója: A vendéglátás régi működési modellje fenntarthatatlanná vált
Budapest turizmusa egyszerre küzd az Airbnb árnyomásával, a prémium vendégkör lassú érkezésével.
-
Több mint 22 milliárd forintot takarítottak meg a magyarok tavaly a Lidl Plus-al
A magyar vásárlók 85%-a minden vagy majdnem minden vásárlásnál használja a hűségkártyáját vagy mobilalkalmazását, míg mintegy 60%-a több programot is aktívan igénybe vesz.
-
Új AI központú kihívók a csúcsmobilok között: megérkeztek a HONOR legnagyobb újdonságai
A kínai gyártó vadiúj modelljeivel a Samsung és az Apple babérjaira tör. Egy biztos: nem a tudáson fog múlni.
-
Jön a Planet Expo 2026 (x)
Világhírű előadóval és magyar fejlesztésű energetikai innováció bejelentésével indul a Planet Budapest üzleti programja.
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







