Szombat éjfélig figyelmeztetés van érvényben az ország egész területén a várható jégeső, a viharos széllökések és az intenzív csapadék miatt.
Hamis jegyekre figyelmeztetnek a B my Lake fesztivál szervezői.
Az augusztus közepén Zamárdiban megrendezendő elektronikus zenei fesztivál szervezői csütörtökön tettek közzé egy közleményt a Facebookon arról, hogy hamis jegyekkel találkoztak.
- írják a közleményben.
A hamis jegyek terjedését valószínűleg az is felpörgette, hogy a B my Lake-nél hamarosan véget ér a kedvezményes jegyvásárlási időszak. A fesztiválra a napijegyek 5 990 - 15 990 forintért, a bérletek 19 900 - 27 990 forintért kaphatók.
Fordulat a napok óta keresett édesapa ügyében: a légirendészet szúrta ki a szörnyű igazságot a vízen
A légirendészet megtalálta annak a 34 éves tatai kajakosnak a holttestét, aki még vasárnap tűnt el a Balatonban.
Életveszélyes Budapest legendás kilátója: azonnal lépni kell, de a kerületnek nincs pénze felújítani
Életveszélyes állapota miatt azonnali, többmilliárd forintos felújításra szorul a február óta zárva tartó, János-hegyen álló Erzsébet-kilátó.







