A készpénz az egyik legegyszerűbb, mégis gyakran legnehezebben „ünnepivé” varázsolható ajándék. Viszont egy kis kreativitással a pénz ajándék karácsonyra remek meglepetés lehet.
Azahriah, Magyarország egyik legnépszerűbb zenei előadója, rejtélyes módon jelentette be visszatérését a tavaly októberi visszavonulása után. A művész közösségi oldalán és weboldalán megjelent utalások szerint hétfő délelőtt 11 órakor várható valamilyen bejelentés.
A hazai zenei élet kiemelkedő alakja, Azahriah, aki karrierje csúcsán tavaly ősszel váratlanul határozatlan idejű pihenőt jelentett be, most úgy tűnik, ismét aktív szerepet vállal a zenei életben. A visszatérés pontos részletei egyelőre homályosak.
Az énekes nemrég frissítette Instagram-profilját, ahol mindössze annyit közölt, hogy visszatér. Az Instagram-biográfiájában az "Új Lépés: soon" felirat olvasható, ami új zenei projekt vagy koncertsorozat bejelentésére utalhat.
A művész hivatalos weboldalán eközben egy visszaszámláló jelent meg, amely hétfő délelőtt 11 óráig mutat, ami arra enged következtetni, hogy ekkor várható a részletes bejelentés.
A visszavonulása óta eltelt időszakban Azahriah kizárólag L. L. Juniorral készített közös dalokban volt hallható, így rajongói különösen nagy várakozással tekintenek a visszatérésére vonatkozó részletek elé.
Bárkinek járhat ingyen 8-11 millió forint, ha nyugdíjba megy: egyszerű igényelni!
A magyarok körében évről-évre nagyobb népszerűségnek örvendenek a nyugdíjmegtakarítási lehetőségek, ezen belül is különösen a nyugdíjbiztosítás. Mivel évtizedekre előre tekintve az állami nyugdíj értékére, de még biztosítottságra sincsen garancia, úgy tűnik ez időskori megélhetésük biztosításának egy tudatos módja. De mennyi pénzhez is juthatunk egy nyugdíjbiztosítással 65 éves korunkban és hogyan védhetjük ki egy ilyen megtakarítással pénzünk elértéktelenedését? Minderre választ kaphatsz ebben a cikkben, illetve a Pénzcentrum nyugdíj megtakarítás kalkulátorában is. (x)
Fotó: Vasvári Tamás, MTI/MTVA
-
Másokért tenni? A Lidl-nél igazán megéri!
A diszkontlánc ünnepi összefogásra hívja vásárlóit, hogy három partnerszervezetével összefogva támogassa a hátrányos helyzetű gyermekek karácsonyát.
-
Adatvezérelt energiakereskedelem és AI-transzformáció: ezek az Audax Renewables jövőévi célkitűzései
A Pénzcentrum Pap Gabriellát, az energetikai vállalat ügyvezető igazgatóját kérdezte.
-
4,8 százalékos kamatot biztosít a Gránit Bank új prémium bankszámlája (x)
A napi kamatjóváírás miatt az EBKM 4,92 százalék.
-
3,5%-os kamatozású hitellel segíti a tudatos otthontervezést a Fundamenta megújult lakásszámlája (THM: 5,04–5,31%) (x)
Frissítette egyik legnépszerűbb termékét, az Otthontervező Lakásszámlát a Fundamenta, azzal a céllal, hogy még inkább megkönnyítse ügyfelei számára lakáscéljaik elérését.
-
A stílus maga az ember - már karkötővel és gyűrűvel is fizethetnek a Gránit Bank ügyfelei (x)
A Gránit Bank most azon ügyfeleinek, akiknek az ajánlására két további ügyfél számlát nyit a banknál december 19-ig, díjmentesen biztosít digitális fizetésre alkalmas karkötőt.








