5 °C Budapest
Steel worker operating forklift inside factory

Szomorú: derékba tört a karrierje, ennyit keres targoncásként a tehetséges magyar zenész

2023. szeptember 25. 14:33

Milliós megtekintések voltak a videoklipjein, most azonban targoncáznia kell a megélhetésért a műsor egyik felfedezettjének

Egy nagy újrakezdés szemtanúi lehettek vasárnap a Sztárban Sztár leszek! nézői: Váradi Janiu, a műsorban korábban már feltűnt és nagy sikert aratott énekes tért vissza - írja a Bors.

Jani bár jelentős népszerűséget szerzett a műsorral, de a koronavírus-járvány miatt a kerrierje derékba tört. Jelenleg egy raktárban dolgozik targoncásként, de elmondta: szeretne visszatérni a zenéhez.

Óriási lehetőségnek tartom a Sztárban sztár leszek!-et arra, hogy újra odajuthassak, ahol voltam néhány évvel ezelőtt. Hálás vagyok, mert a korábbi rajongóim ugyanúgy szeretnek és biztatnak, mint annak idején, nem felejtettek el. Számtalan támogató üzenetet kapok akár ismeretlentől is, ami nagyon sok erőt ad. Nem tagadom, korábban, a pandémia idején lelkileg mélypontra kerültem, most viszont érzem, hogy újra elérhetem az álmomat

- mondta a lapnak Váradi Jani, aki fizetés nélküli szabadságot is kivett munkahelyén, hogy újra énekelhessen.

JÓL JÖNNE 5 MILLIÓ FORINT?

Amennyiben 5 000 000 forintot igényelnél 5 éves futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót havi 106 053 forintos törlesztővel a CIB Bank nyújtja (THM 10,39%), de nem sokkal marad el ettől az MBH Bank (THM 10,61%-ot) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)

A Pénzcentrum korábban már írt arról, mekkora pénzeket lehet keresni targoncázással, ezt a cikket itt olvashatod el újra:

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
NAPTÁR
Tovább
2026. március 22. vasárnap
Beáta, Izolda
12. hét
Március 22.
A víz világnapja
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
EZT OLVASTAD MÁR?
Pénzcentrum  |  2026. március 21. 19:18