A hatóságok szerint nem vadon élő állatról lehet szó, felmerült, hogy magántartásból szabadult ki.
Az ország egy részén még mínuszok vannak, másutt pedig már 14 Celsius-fok - erről számolt be Facebook-oldalán az Országos Meteorológiai Szolgálat pénteken késő délelőtt.
Folyamatosan emelkedik a hőmérséklet, északon is egyre nagyobb terület éri el a pozitív hőmérsékleti tartományt, és a csapadék is gyengült. Az ónos eső veszélye, az arra vonatkozó riasztás is megszűnt.
Egyelőre nagy a hőmérsékleti kontraszt északkelet és délnyugat között, előbbi területen fagypont alatt alakul a hőmérséklet, míg utóbbi tájakon már 13-14 fokot is mérhetnek. Kitértek arra is, hogy a frontérzékenyek számára nem könnyű ez az időszak, és még nincs vége. A nagy hőmérséklet-különbség megterhelheti az arra érzékenyek szervezetét - hívták fel a figyelmet.
A meteorológiai szolgálat előrejelzése szerint a következő időszakban csapadékos - jellemzően esős -, de enyhe idő várható.
-
Vállalat-finanszírozás fedezettel: hogyan javítja a kondíciókat a Start Garancia kezessége?
Limbach Attilát, a Start Garancia Zrt. vezérigazgatóját arról kérdeztük,hogy miért érdemes ma egy vállalatnak kezességet kérnie és minek kell ehhez megfelelnie?
-
Az Év Bankja 2025: mutatjuk a teljes listát, ők lettek a győztesek
Csütörtökön adták át a Mastercard díjait.
-
Az innovációs fődíjat a Gránit Bank nyerte a Mastercard „Az év bankja” versenyén (x)
A Gránit Bankot választotta az Innovation szegmens legjobbjának a szakmai zsűri a Mastercard „Az év bankja 2025” versenyén
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







