Rendkívül nagy kihívást jelentő, ám mégis nagyon sikeres évet zárt 2022-ben a Budapest Airport. A vállalat visszaépítette a COVID előtti utasforgalom 75%-át.
Oroszországból és Kínából tapasztalható a legnagyobb érdeklődés a magyar ingatlanok, elsődlegesen a lakások és lakóházak iránt - írja a Magyar Nemzet.
Az Országos Statisztikai Adatgyűjtési Program (OSAP) múlt évi adataira hivatkozva írja a lap: 2014-ben összesen 1815, termőföldnek, erdőnek nem minősülő ingatlan értékesítettek külföldi állampolgárnak Magyarországon. Ebből 612 volt orosz. Ők tavaly a Budapesten eladott 1158 ingatlanból 236-ot vásároltak.
Üdülőre és hétvégi házra alig van igény, ezekre az egész országban összesen három tucat vevő akadt. A külföldiek leginkább lakóházat és lakást keresnek. Egyaránt veszik a magyar ingatlanokat a kínaiak, országosan több mint 403 távol-keleti illetőségű ember vásárolt nálunk, 355-en a fővárosban.
Hivatalosan is elindította befektetési kampányát a Brancs közösségi piactér, amely rekordérdeklődéssel zárta az előregisztrációs kampányát.
Év végén két újabb izgalmas kampány ért el kiemelkedő sikereket a Brancs piacterén.
Most viszont bemutatunk 3 olyan projektet, amikről valószínűleg sokat fogunk még hallani 2023-ban!
A könyv szerzőjét, Zubreczki Dávidot kérdeztük a balatoni fejlesztésekről, a városnézésről, építészetről és hogy mitől lenne élhetőbb Budapest. Interjú.
-
Alapanyagtól a vásárlóig: így áll a fenntarthatósághoz a piacvezető kiskerlánc
A Lidl Magyarország a környezettudatosság mellett érvel.
- Napirendre veheti az ukrán parlament a betiltott ellenzéki párt képviselőinek megfosztását mandátumuktól
- Egyetértenek a felek a francia-izraeli csúcson: együtt lépnek fel Iránnal szemben
- Kismillió címen kap pénzt Ukrajna az EU-tól, de ugyanarra mutat minden
- Most utalják a pedagógusoknak a 10 százalékkal megemelt fizetésüket - a nap hírei
- Új "csodajárművek" érkeztek Szegedre – képek
- Aranyozott vibrátorokra repültek rá a betörők, tetemes a kár
Digital Transformation 2023
Sustainable Tech 2023
Biztosítás 2023


