Nicolas Cage 2006-ban csatlakozott azokhoz a sztárokhoz, akik saját kastéllyal rendelkeznek. Most azonban a gazdasági válság miatt több ingatlanától is meg kellett válnia. Forrás: ingatlan.net
Eladta 28 szobás bajorországi kastélyát Nicolas Cage, a válság miatt ugyanis nem tudta fenntartani az 500 éves ingatlant. Családi okai is voltak annak, hogy a színész annak idején itt vásárolt birtokot, édesanyja ugyanis Bajorországból származik.
-
A fizikai üzletek nem tűnnek el, csak átalakulnak: ők nyerték a Visa Boltok Boltja versenyét
Az online kereskedelem térnyerése nem szorította ki a fizikai boltokat, hanem új pályára állította őket.
-
Hajlítható mobil 200 ezerért, erős gaming készülékek – Így tör előre a nubiát is gyártó ZTE a magyar mobilpiacon
A megfizethető innováció a kulcs a ZTE szerint.
-
Magyar trappista: a vásárlók és a tejágazat is jól jár vele (x)
A Sajtszívvel ellátott, hazai trappista megvásárlása kilogrammonként kb. 10 liter magyar tej felvásárlását jelenti a nehéz helyzetben lévő magyar gazdáknak.
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







