A hivatalos nyugdíjkorhatárt betöltve is rendkívül aktív életet él Bach Szilvia, aki a humor mellett is sikeresen kibontakozott.
A magyar állam havi több mint egymilliárd forintnyi nyugdíjat fizet orosz és ukrán állampolgároknak egy fél évszázados magyar-szovjet megállapodás alapján - derült ki az Emberi Erőforrások Minisztériumának tájékoztatásából.
A dologra Varju László független országgyűlési képviselő, DK-tag kérdezett rá. Rétvári Bence államtitkár válasza szerint tavaly decemberben 1,12 milliárd forintot fizetett ki a Nyugdíjfolyósító Igazgatóság az exszovjet nyugdíjasoknak, és ez a szám "általában növekedést mutat".
A magyar-szovjet szociálpolitikai szerződés, illetve az azt kihirdető 1963-as törvény erejű rendelet szerint
Rétvári szerint a magyar állam célja, hogy tárgyalásos úton felülvizsgálják a magyar-szovjet szociálpolitikai egyezményt.
-
Jelentős átrendeződés a lakossági megtakarításoknál: egyre nyitottabbak a magyarok a részvényekre
Az MBH Befektetési Bank vezérigazgató-helyettese szerint nő a kockázatvállalási hajlandóság.
-
Nullás díjak, középárfolyam, AI-asszisztens: új számlacsomagokat indít a Gránit
A bankszámla ma már nemcsak a fizetés fogadásáról, a kártyás vásárlásról vagy az átutalásról szól.
-
Új női-férfi ügyvezető párossal és történelmi beruházással erősít a Rossmann Magyarország (x)
2026. július 1-től Szimeiszter Éva és Váradi István közösen vezetik a Rossmann Magyarországot.
-
A folyamatosan fejlődő Audax megújítja vállalati arculatát (x)
Több mint energia – intelligens menedzsment, hogy ügyfeleik arra fókuszálhassanak, ami igazán számít
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








