16 °C Budapest
clock time

Ilyen nincs, lehalt az Ügyfélkapu! Pár óra van az adóbevallás határidejéig

2023. május 22. 21:59

Már csak pár óra van hátra az adóbevallás határidejéig, de már egy ideje lehalt az Ügyfélkapu - írja a Telex.

Ma van az utolsó napja a személyi jövedelemadó (szja) éves bevallásának, azonban az ehhez szükséges Ügyfélkapu hosszú ideje elérhetetlen - jelezte a Telex több olvasója, és ezt erősítette meg a Magyar Könyvelők Országos Egyesülete is.

Már délutántól gondok voltak a szolgáltatással, de nagyjából este fél 8, 8 óra tájékán teljesen lehalt a rendszer, és nem lehet bejelentkezni az Ügyfélkapun. De csak nyugi, ha legalább négy órán át elérhetetlen az ügyintézés, akkor automatikusan meghosszabbítják a beadási határidőt.

Ez pedig kedd reggelre hivatalossá is vált, az új határidő ma, tehát május 23. éjfél.

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
HR BLOGGER
legacykft  |  2026.03.04 18:25
„Nagyon jó lenne most fejlődni. De a legtöbb, amit ki tudunk hozni, az az, hogy éljünk túl.” Egy fe...
hrdoktor  |  2026.02.10 11:49
Előfordul, hogy nem is vagyunk megfázva, mégis el van dugulva az orrunk, alig kapunk levegőt – mi mi...
laskainelli  |  2026.01.18 19:19
Van az a reggel, amikor arra ébredsz, hogy már megint vele álmodtál. Pedig már napok, hetek teltek e...
kovacstunde  |  2025.11.15 08:00
Pár nappal ezelőtt Gabi barátnőmmel beszélgettünk, éppen ennek a cikknek a gondolataival voltam elfo...
vezetoi-coaching  |  2025.11.06 13:37
Guys, plagizáltam… már ez is baj, de pláne, hogy nem is tudom, hogy történt… Oltári gáz. Ezt a damag...
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. március 6. péntek
Leonóra, Inez
10. hét
Ajánlatunk
  • Magyar trappista: a vásárlók és a tejágazat is jól jár vele (x)

    A Sajtszívvel ellátott, hazai trappista megvásárlása kilogrammonként kb. 10 liter magyar tej felvásárlását jelenti a nehéz helyzetben lévő magyar gazdáknak.

KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
EZT OLVASTAD MÁR?
Jön a RETAIL DAY 2026!
A magyar kiskereskedelmi-szektor kilátásai: Túlélés után jöhet a teljes irányváltás?
Most nem