Manapság a hagyományos tanfolyamok mellett számos olyan képzéssel is találkozhatunk, amelynek létezéséről korábban elképzelésünk sem volt.
Igencsak meglepte a világot az amerikai elnökválasztás eredménye: szoros versenyben ugyan, de végül Donald Trump legyőzte Hillary Clintont. Összegyűjtöttük, hogyan reagáltak Clinton közismert hívei a hírre.
- ídézi Trump győzelmi beszédét az Index.
Magyarország miniszterelnöke a Facebookon reagált az amerikai elnökválasztás eredményére.
- írta Orbán Viktor angolul.
Nem mindenki örül Trump győzelemnek
Kristen Bell, amerikai színésznő egyszerűen csak úgy fogalmazott közösségi oldalán:
Cheyenne Jackson amerikai színész és énekes szerint pedig:
Míg Ben Schawartz amerikai színész egyszerűen azt mondta:
Katy Perry amerikai énekesnő azt írja:
Sophie Turner angol színésznő, aki a többek között a trónok harcának az egyik szereplője pedig úgy fogalmaz:
NULLA FORINTOS SZÁMLAVEZETÉS? LEHETSÉGES! MEGÉRI VÁLTANI!
Nem csak jól hangzó reklámszöveg ma már az ingyenes számlavezetés. A Pénzcentrum számlacsomag kalkulátorában ugyanis több olyan konstrukciót is találhatunk, amelyek esetében az alapdíj, és a fontosabb szolgáltatások is ingyenesek lehetnek. Nemrég három pénzintézet is komoly akciókat hirdetett, így jelenleg a CIB Bank, a Raiffeisen Bank, valamint az UniCredit Bank konstrukcióival is tízezreket spórolhatnak az ügyfelek. Nézz szét a friss számlacsomagok között, és válts pénzintézetet percek alatt az otthonodból. (x)
Lady Gaga amerikai énekesnő és dalszerző szerint:
Demi Lovato a fiatal énekesnő, egy sorozat szereplőre utalva azt írja:
Jesse Tyler Ferguson a modern család szereplője azt írja,
Zachary Quinto a Star Trek film egyik főszereplője pedig ezzel a képpel fejezte ki magát:
Hivatalosan is elindította befektetési kampányát a Brancs közösségi piactér, amely rekordérdeklődéssel zárta az előregisztrációs kampányát.
Év végén két újabb izgalmas kampány ért el kiemelkedő sikereket a Brancs piacterén.
Most viszont bemutatunk 3 olyan projektet, amikről valószínűleg sokat fogunk még hallani 2023-ban!
A könyv szerzőjét, Zubreczki Dávidot kérdeztük a balatoni fejlesztésekről, a városnézésről, építészetről és hogy mitől lenne élhetőbb Budapest. Interjú.
-
Visszatér a korábbi slágertermék: újra elérhető tőke- és hozamvédett befektetési alap a piacon
Fenntartható élelmiszergazdaság és energetika felpörgése akár 20 százalék hozamot is adhat 5 év alatt az OTP-nél.
-
Újra eljött a bankbetétek ideje?
Már 10 százalék feletti lekötött betét is van a piacon – a MagNet értékelte a helyzetet.
-
5+1 hasznos tanács a pénzügyileg tudatos vállalkozáshoz (x)
Elvárás, hogy a vállalkozó értsen a stratégiához, joghoz, személyügyhöz, értékesítéshez és a pénzteremtéshez. Utóbbihoz már létezik e-learning segítség is.
- Orbán Viktor kijelölte az idei legfontosabb célt - a nap hírei
- Emelni a média nyelvezetét - Összefogás az NMHH és a katolikus újságírók között
- Stefano Sannino: ez már Oroszország és a Nyugat háborúja
- Szakember magyarázza el, hogyan ne túrázzunk
- Merénylet egy jeruzsálemi zsinagógában, heten meghaltak
- Levélbombát adott fel a miniszterelnöknek is - egy idős férfit gyanúsítanak Spanyolországban
Digital Transformation 2023
Sustainable Tech 2023
Biztosítás 2023


