A stáb egyszerűen tudomásul vette a felmondását, és meg sem próbálták maradásra bírni
Két hónap alatt 23 településen adnak át új bölcsődéket közel négymilliárd forint értékben - írja a Magyar Nemzet.
Június vége és szeptember eleje között 23 település kap új bölcsődéket 3,7 milliárd forint értékben. Október végéig pedig további tíz helyszínen épülnek új intézmények. A beruházások az év végéig tartó, négyéves bölcsődefejlesztési program részei, amelynek keretében több mint 6000 új bölcsődei férőhely jön létre, és közel 5000 meglévő újul meg.
Így az idei év végére 20 százalékkal több, 38520 férőhely áll majd a kisgyermekes családok rendelkezésére a program 2010-es indulásához képest. A fejlesztés szorosan kapcsolódik az új családpolitikai intézkedéshez, a gyed extrához. Ez lehetőséget ad az édesanyáknak, hogy gyermekük egyéves kora után visszamehessenek a munkahelyükre.
-
Az egészségbiztosítással megelőzhetjük a bajt és megőrizhetjük az egészségünket (x)
A megfelelő egészségbiztosítás nemcsak anyagi védelmet nyújthat, hanem az egészségügyi ellátások megszervezésében és finanszírozásában is segítséget adhat.
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.








