A vártnál sokkal több, összesen 6576 pedagógus vesztette el állását az idén - írta a Magyar Nemzet.
Az Oktatási és Kulturális Minisztérium szeptember 22-i adatai alapján, az idén 6576 pedagógus jogviszonya szűnt meg, közülük 576 fő volt 60 év feletti. Eközben 673 álláshelyre vettek fel pedagógust
A szakmai szervezetek szerint az iskolák elérték a tűréshatárt, a jövő évi tervezett megszorítások bevezetése esetén a tanórák megtartása is veszélybe kerülhet.
Kerpen Gábor, a Pedagógusok Demokratikus Szakszervezetének elnöke úgy fogalmazott: a létszámcsökkentés elképesztő méretű.
Elképesztő különbségek: egyes országokban napokat, máshol heteket kell dolgozni ugyanazért a pénzért
A világon hatalmas különbségek vannak a keresetekben: van, ahol gyorsan összejön 1000 dollár, máshol hetekbe telhet.
-
1 hét múlva kezd a VéNégy Fesztivál Nagymaroson (x)
Bagossy & Nouvelle Vague Nagymaroson, akciós jegyek vasárnapig!







